Żona Wiśniewskiego chwali się ciążowymi krągłościami. Patrzymy na opis pod kadrem: Szykuje się batalia!

Pola Wiśniewska jest w trzecim trymestrze ciąży. Małżonkowie ciągle jednak rozważają, jakie imiona wybrać dla pociechy. Jest oryginalnie.

Michał Wiśniewski i jego aktualna, piąta już żona, Pola, spodziewają się kolejnego potomka. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że to ich drugie wspólne dziecko, bo styczniu 2021 roku powitali na świecie syna, któremu dali na imię Falco Amadeus. Niemniej rodzina małżonków jest znacznie większa. Wokalista i jego ukochana mieli już po czwórce dzieci, gdy się pobierali. Teraz wybierają imię dla najmłodszej pociechy. 

Zobacz wideo Najciekawsze imiona dzieci gwiazd. Nie tylko Michał Wiśniewski postawił na oryginalność

Michał Wiśniewski z żoną spierają się o imię dla dziecka

Michał Wiśniewski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje kadry z wyjazdów koncertowych, wakacyjnych, jak i prywatne ujęcia zrobione w zaciszu domowym. Na Instagramie wokalisty dawno nie było jednak zdjęć, na których można zobaczyć jego żonę Polę. Muzyk zespołu Ich Troje postanowił to nadrobić i właśnie pochwalił się fotografią, którą w formie selfie zrobiła jego ukochana. Na pierwszym planie jest ciężarna Pola, która pozuje w dopasowanym, jasnym dresie. Wygląda na to, że młoda mama jest też bez makijażu

 

Uwagę zwraca jednak nie tylko zdjęcie, ale też opis pod nim. Wiśniewski zdradził bowiem, jakie imiona może dostać ich najmłodsza latorośl. Wybór ostatecznie nie zapadł, choć w grze są takie imiona jak Cloë i Vincent.

Razem z Polą nie możemy się doczekać. Ja czekam na Cloë a Polcia na Vincenta… Szykuje się batalia!

Czyżby więc zakochani nie wiedzieli, czy spodziewają się syna czy córki? To zaskakujące biorąc pod uwagę, że niedawno wokalista sugerował, że na świat ma przyjść dziewczynka (więcej na ten temat TUTAJ). Teraz z kolei Wiśniewski pod wpisem dodał hasztag #babyboy. 

Niezależnie od tego, czy wybór padnie na Cloë czy Vincenta trzeba przyznać, że imiona są oryginalne. Nie mogło być inaczej, wszak muzyk wszystkim dzieciom dał zaskakujące imiona. Oprócz Falco Amadeusa Wiśniewski ma syna Xaviera i córkę Fabienne z małżeństwa z Martą Wiśniewską oraz córki o imionach Etiennette i Vivienne, których mamą jest Anną Świątczak.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.