Anna Lewandowska podzieliła się wzruszającym nagraniem. "Czas nie goi ran, tylko uczy żyć bez ciebie"

Anna Lewandowska na swoim Instagramie publikuje mnóstwo motywujących treści. 25 lutego postanowiła udostępnić jednak wideo, które łamie serce. To pewnego rodzaju pożegnanie.

Anna Lewandowska udostępniła w sieci bardzo osobiste nagranie. W komentarzach nie brakuje wyrazów współczucia i wymiany podobnych doświadczeń. Trenerka fitness w poście wspomina zmarłą babcię.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek zachwycona obozem Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska pokazała emocjonalny filmik. "Czas nie goi ran"

Żona Roberta Lewandowskiego poświęciła najnowszy post swojej babci, która zmarła w zeszłym roku. Lewandowska wiele się od niej nauczyła. W 2022 roku trenerka poinformowała świat za pomocą InstaStories:

Kochani, ostatnie dni dla wszystkich są bardzo ciężkie. Pełne nerwów, niepewności i strachu. Musiałam się na chwilę wyłączyć, bo także naszą rodzinę dotknęła niewyobrażalna strata.

Lewandowska czule ją wówczas wspominała:

Jestem wdzięczna za jej miłość, ogromne doświadczenie i niezwykłe historie, którymi się z nami dzieli i za to, że jest najlepszą prababcią.

25 lutego 2022 roku trenerka opublikowała czarno-białe nagranie przedstawiające jej babcię, która uśmiechnięta spaceruje po łące w promieniach słońca. Obok jest stado koni. Lewandowska dodała krótki opis do wideo:

Czas nie goi ran, tylko uczy żyć bez ciebie.
 

Fani trenerki skomentowali ten wzruszający filmik. Podzielili się swoimi doświadczeniami związanymi ze stratą bliskiej osoby.

Ciężko powstrzymać łzy. Przeżywam to samo. Każdego dnia, odkąd straciłam mamusię.
Czas jest najlepszym lekarzem… Najważniejsze, że jest w twoim serduszku, pamiętasz, kochasz i to się nigdy nie zmieni. Wierzę w to, że później nasi najbliżsi dalej są z nami jako anioł stróż.
Straciłam babcię 18 lat temu, nauczyła mnie jak być dobrym człowiekiem. Też za nią tęsknię.

Zobacz też: Lewandowska i Chodakowska prowadzą biznesową wojnę? Ekspert od PR ocenia. "Czuć mocny podział" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.