Nicole Soszyńska to córka polskich milionerów. Uwielbia "paryski szyk". Na jej Instagramie zobaczycie, co to luksus

Córka polskich milionerów odsłania kulisy swojego luksusowego życia na Instagramie. Nicole Soszyńska to absolwentka architektury, projektantka biżuterii i miłośniczka "paryskiego szyku".

Nicole Soszyńska to córka Doroty i Wojciecha Soszyńskich, większościowych udziałowców w spółkach Oceanic i Euro Fragrance. Milionerzy, którzy fortuny dorobili się w branży kosmetycznej, przed laty chętnie pojawiali się na salonach i brylowali w towarzystwie celebrytów. Teraz można ich spotkać zdecydowanie rzadziej. Ich córka jest jednak aktywna na Instagramie, gdzie chętnie chwali się zagranicznymi podróżami, uczy Polaków o "paryskim szyku" i zamieszcza designerskie inspiracje. 

Andrzej Stoch Junior screenAndrzej Stoch Junior jest bajecznie bogaty. Na urodziny wynajął zamek

Zobacz wideo Dlaczego majątki rodzin polityków wciąż nie są jawne?

Córka milionerów projektuje biżuterię. Na jej Instagramie roi się od modowych inspiracji 

Nicole Soszyńska jest absolwentką architektury. Wiedzę zdobywała na uczelni w Paryżu, ale ma też na koncie ukończony kurs mody w Berlinie. Do jednego ze swoich warszawskich butików sprowadza ulubione francuskie marki. Nicole projektuje także biżuterię

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Swego czasu Nicole Soszyńska wraz z mamą prowadziła internetowy blog, na którym dzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat stylu, mody i kosmetycznymi nowinkami. "Nasz Blog" wciąż można odnaleźć w sieci, chociaż ostatni wpis został zamieszczony w grudniu 2016 roku. 

Nicole Soszyńska, Dorota SoszyńskaNicole Soszyńska, Dorota Soszyńska Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Obecnie Nicole Soszyńska zamieszcza na Instagramie sporo modowych inspiracji. Chętnie pozuje w designerskim, bogato złoconym lustrze i reklamuje ulubione marki. Jej profil obserwuje niemal siedem tysięcy użytkowników. Córka milionerów zamieszcza też zdjęcia różnych wnętrz, które zrobiły na niej wrażenie. Nie stroni także od zagranicznych podróży w luksusowych kurortach. 

 

Joanna Jakubas, Natalia LeszKim są polskie dziedziczki? Jakubas śpiewaczką operową, a Lesz piosenkarką pop

Więcej o: