Brooklyn Beckham znowu szaleje w kuchni. Mocno dopiekł ojcu. Nawet Selena Gomez pozazdrościła

Brooklyn Beckham odkrył niedawno kolejną pasję i po fotografii zaczął przygodę z gotowaniem. Przepisami chętnie dzieli się w mediach społecznościowych, ale opinie na temat jego umiejętności są mocno podzielone. Tym razem mąż Nicoli Peltz postanowił zadrwić ze swojego ojca Davida i pokazał, kto rządzi w kuchni.

23-letni Brooklyn Beckham nie ustaje w poszukiwaniu nowych zajęć i zaczął eksperymentować w kuchni, a efektami chętnie dzieli się na Instagramie. Jeden z jego ostatnich kuchennych popisów został mocno skrytykowany przez fanów. Syn Victorii Beckham podzielił się przepisem na tuńczyka podawanego z sałatką z ogórków. Fani brutalnie ocenili potrawę i stwierdzili, że ryba była surowa. Wygląda na to, że w ostatnim czasie Brooklyn podszkolił umiejętności i nauczył się nowego triku, którym zdeklasował swojego ojca Davida.

Brooklyn Beckham szaleje w kuchni. Udowodnił ojcu, kto rządzi w kuchni 

Brooklyn Beckham tym razem zabrał się za przygotowanie naleśników. Na nagraniu, które opublikował na Instagramie, pokazał, jak z zamkniętymi oczami przewraca naleśnikiem na patelni, jak przystało na prawdziwego mistrza. Całe nagranie było zaczepką w stronę jego ojca, Davida Beckhama, który w podrzucaniu naleśników jest wyjątkowo kiepski. Jak zareagował piłkarz? 

David, a potrafisz to zrobić z zamkniętymi oczami? - zapytał Brooklyn.

David Beckham od razu odpowiedział, nawiązując do krótkiego nagrania, które opublikował z okazji Dnia Naleśnika, gdzie zademonstrował Victorii i fanom swoje nędzne umiejętności w przewracaniu tym legendarnym plackiem.

Ja nie potrafiłem tego zrobić nawet z otwartymi oczami. Dobrze wygląda ten naleśnik - odpowiedział David.

W komentarzach odezwała się też Selena Gomez, która ostatnio dużo czasu spędza z Brooklynem i jego żoną Nicolą. Cała ekipa była niedawno razem na wakacjach i często organizują wspólne wieczory. 

Cool... uwielbiam to, że jak ja do was przychodzę, to nigdy nie robisz naleśników - dodała sarkastycznie.
Zobacz wideo David Beckham vs Brooklyn Beckham. Pojedynek na przewracanie naleśników

Jak na kuchenne popisy zareagowali fani Brooklyna Beckhama? Oberwał za grubość naleśnika, ale doceniono jego poczucie humoru.

Wygląda jednak bardziej jak omlet.
No i dlaczego ci wszyscy ludzie mówią, że nie masz talentu?
On się przedrzeźnia z ojcem. Zabawnie wyszło - czytamy w komentarzach.

Jak oceniacie kulinarne umiejętności Brooklyna Beckhama?

Filmik Brooklyna jest reakcją na popisy jego ojca, Davida Beckham, który Dzień Naleśnika postanowił celebrować w kuchni. Piłkarz dumnie stanął przed Victorią i oświadczył, że nadal "ma to coś", po czym zademonstrował swoje umiejętności przewracania naleśnikami w powietrzu. Nie wyszło mu jednak zbyt dobrze, bo podrzucony naleśnik wylądował prosto na jego głowie.

Beckhamowie słyną z dwuznacznych żartów o podtekście erotycznym i tym razem także zabawili się w słowne gierki, które rozbawiły fanów. Victoria Beckham także umieściła na Instagramie filmik z Davidem, który popisuje się w kuchni opracowaną do perfekcji umiejętnością obracania naleśników. Tym razem wszystkie idealnie lądowały na patelni. Była członkini "Spice Girls" słynie ze sprośnych żartów, którymi regularnie rozbawia fanów i tym razem postanowiła wykorzystać tę okazję do wywołania śmiechu u obserwatorów.

Obracanie w kuchni. Wesołego dnia naleśnika - napisała.

Victoria użyła w opisie nagrania słowa "tossing", które w brytyjskim slangu oznacza także masturbację. Dawid szybko podłapał tę zabawę i w filmiku zapytał, czy jego żona chce odrobinę miodu, który kilka miesięcy temu sprośnie nazwali "lepkim towarem Davida". Więcej przeczytacie TUTAJ. Victoria chodziła po ogrodzie, kiedy David zbierał miód własnej produkcji i całą sytuację obróciła w dwuznaczny żart.

Jestem tu z Davidem, kiedy on zbiera swój "lepki towar".  Mam to! Idę go spróbować i dam wam znać, jak smakuje "lepki towar" Davida - mówiła na nagraniu.

Typowy brytyjski humor może być czasem trudny do zrozumienia. Autoironia i sarkazm to jego główne cechy. Victoria i David świetnie się w tym odnaleźli.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 
 

Zobacz też: Camilla skopiowała kultowy strój księżnej Diany. Porządnie jej dopiekła

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA