To się dzieje! Kacperek z "Rodzinki.pl" dorósł. Całuje ukochaną. W sieci pojawiło się nagranie

Mateusz Pawłowski do dziś kojarzony jest głównie z rolą Kacperka w serialu "Rodzinka.pl". Ostatnio w sieci pojawiło się wideo, na którym młody aktor całuje tajemniczą blondynkę. Czyżby był zakochany?

Mateusz Pawłowski jest doskonale znany fanom serialu "Rodzinka.pl", w którym przez niemal dekadę wcielał się w rolę Kacpra Boskiego. Dziś aktor jest już pełnoletni i niebawem przystąpi do egzaminu dojrzałości. Niedawno tegoroczny maturzysta bawił się natomiast na studniówce. Na balu towarzyszyła mu tajemnicza blondynka, którą obdarzył pocałunkiem. Czyżby serce "Kacperka" było zajęte?

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska komentuje zakończenie "Rodzinki.pl"

Kacperek z "Rodzinki.pl" jest zakochany? W sieci pojawiło się nagranie z tajemniczą blondynką

Jakiś czas temu Mateusz Pawłowski był gościem podcastu "Wykolejeni". Młody aktor stwierdził, że praca na planie serialu "Rodzinka.pl" sprawiła, że ominęło go wiele aspektów związanych z dorastaniem. Wyznał także, że w przeszłości podkochiwał się w Julii Wieniawie. Zdradził również, że nadal jest singlem.

Dziewczyny nie mam, ale coś tam jest. [...] Coś działam, ale nic nie mówię - odpowiedział tajemniczo.

Wszystko wskazuje na to, że "działania" Mateusza przyniosły oczekiwane efekty. Na TikToku pojawiło się bowiem nagranie, na którym tegoroczny maturzysta całuje tajemniczą blondynkę. Z instagramowego profilu dziewczyny możemy dowiedzieć się, że ma na imię Kornelia. Wideo powstało prawdopodobnie podczas studniówki, gdyż para ma na sobie galowe kreacje. 

Sam zainteresowany na razie nie skomentował nagrania. W jego mediach społecznościowych próżno też szukać jakichkolwiek dowodów na to, że jego serce jest już zajęte.

Myślicie, że Mateusz Pawłowski wkrótce "oficjalnie" pochwali się dziewczyną?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.