Mama Anny Lewandowskiej ma dom jak z filmu. I ten niesamowity ogród! Cudo

Anna Lewandowska wychowała się w malowniczej okolicy. Jej dom rodzinny zapiera dech w piersiach.

Anna Lewandowska chętnie dzieli się z fanami informacjami na temat życia zawodowego i prywatnego. Jakiś czas temu uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda jej dom rodzinny. Na instagramowym profilu trenerki pojawiło się kilka kadrów wykonanych w miejscu, gdzie dorastała. Posiadłość, w której obecnie mieszka mama Lewandowskiej robi wrażenie. Sami zobaczcie.

Anna Dereszowska na Mazurach uwiła oazę spokoju. Dominuje drewno i stonowane barwyAnna Dereszowska na Mazurach uwiła oazę spokoju. Dominuje drewno i stonowane barwy

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Tak mieszka mama Anny Lewandowskiej. Imponująca posiadłość 

Anna Lewandowska nie może narzekać na nudę. Trenerka za każdym razem, gdy przylatuje do Polski, ma grafik wypełniony po brzegi różnymi eventami i spotkaniami biznesowymi. Pomimo to stara się znaleźć czas, aby odwiedzić najbliższych. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się refleksjami na temat chwil spędzonych w gronie rodziny. 

To była fajna, rodzinna niedziela. Zawsze doceniam ten czas. Bo co w dzisiejszym życiu może być ważniejsze niż rodzina i zdrowie! - napisała jakiś czas temu na Instagramie.

Do wpisu dodała zdjęcia, na których pozuje w towarzystwie mamy. Oprócz tego pokazała fanom, jak wygląda jej dom rodzinny. Okazuje się, że Lewandowska dzieciństwo spędziła w otoczeniu zieleni i pięknych widoków. Posiadłość, w której obecnie mieszka Maria Stachurska, została zaprojektowana w angielskim stylu. Na jednej z fotografii widać fragment salonu. Wnętrze jest jasne i bardzo stylowo urządzone. Czarno-biały dywan, wygodny szary fotel i modne granatowe krzesła tworzą razem spójną całość. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/@annalewandowska

W komentarzach pod postem nie brakuje miłych słów od fanów:

Dom jak z obrazka. Mój wymarzony - skomentowała jedna z internautek.

Lewandowska nie pozostawiła tego bez odpowiedzi:

Tak się wychowałam - napisała.

Więcej zdjęć pięknego domu mamy Anny Lewandowskiej znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

walentynki Anny i Roberta LewandowskichRobert Lewandowski zaszalał w walentynki. Co za wyznanie! Zasypał żonę toną róż

Więcej o: