Katarzyna Skrzynecka chwali się zdjęciem córki w niecodziennym wydaniu. 11-latka w makijażu

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się, jak wystroiła córkę do szkoły. Alikia zapozowała w hiszpańskim stroju.

Katarzyna Skrzynecka spełnia się nie tylko jako aktorka, piosenkarka i lubiana prezenterka telewizyjna, ale również jako mama. Wraz z Marcinem Łopuckim doczekała się córki. Alikia skończyła już 11 lat i poniekąd sprecyzowała, jak chciałaby, żeby wyglądała jej przyszłość. Choć widzi się w teatrze, to raczej wolałaby nie być rozpoznawalna. Póki co jednak się kształci w różnych kierunkach, co umożliwia jej szkoła językowa. Córka aktorki otrzymała bardzo kreatywne zadanie domowe. 

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka zapytana o "czystki" Miszczaka. Szybko wybrnęła

Katarzyna Skrzynecka, Alikia Ilia Łopucka, Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska Problematyczne imiona dzieci gwiazd. Etiennette i Alikia to dopiero początek

Katarzyna Skrzynecka pokazała córkę w niecodziennej odsłonie 

Katarzyna Skrzynecka raczej sporadycznie publikuje zdjęcia córki. Teraz miała ku temu dobrą okazję. Alikia zapozowała w sukience godnej prawdziwej hiszpanki, w koku zdobionym kwiatkiem, a w ręku trzymała wachlarz. Okazuje się, że w jej szkole zorganizowano dzień projektowy w temacie strojów narodowych.

Tak zwany "Dzień Projektowy" w szkole mojej córki. Temat: stroje i postacie symbolizujące kraje, których języków uczymy się w naszej szkole. A wszystko oczywiście w danym języku, w ramach warsztatów języków obcych - pisała Katarzyna Skrzynecka.

Co ciekawe, żaden z elementów tej stylizacji nie był przypadkowy. Sukienka została uszyta z dwóch kreacji z szafy Katarzyny Skrzyneckiej. Z kolei wachlarz to rodzinna pamiątka. Należał do prababci, która pochodzi z Hiszpanii.

Mamusine dwie kiecki połączone razem, oryginalny hiszpański zabytkowy wachlarz babci Magdaleny (mojej mamy) która, notabene, swoje imię Maria-Magdalena odziedziczyła po prababce Marii Magdalenie Mottoni Don Palacios, albowiem 1/16 hiszpańskiej krwi to te moje czarne oczy...
 

Trzeba przyznać, że córka Katarzyna Skrzyneckiej wyglądała świetnie.

Katarzyna Skrzynecka Skrzynecka przejdzie do TVN? "Będzie transfer. Gąs wygadał"

Więcej o: