Jan Dąbrowski pomalował pokój córek. Pomagała mu Pola. Efekt? Sami zobaczcie

Jan Dąbrowski sam wyznaczył sobie bojowe zadanie i pomalował pokój córek. We wszystkim pomagała mu mała Pola. Wyszło pięknie.

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz podzielili się ostatnio z fanami radosną nowiną. Niebawem ich rodzina się powiększy i powitają na świecie kolejne dziecko. Para ma już dwie córki - trzyletnią Polę i dwuletnią Nelę. Dziewczynki dzielą uroczy pokój, który właśnie przeszedł metamorfozę. Influencer chwycił za pędzel i pomalował wnętrze. 

Zobacz wideo Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o łączeniu pracy z wychowaniem dzieci

Jan Dąbrowski pomalował pokój córek

Jan Dąbrowski niejednokrotnie pokazywał, że zarówno żona, jak i córki, są najważniejszymi kobietami w jego życiu. Stara się o nie jak najlepiej dbać i zaskakiwać drobnymi gestami. Teraz przeprowadził szybki remont w ich małym królestwie, w czym pomogła mu Pola. 

Malujemy pokój dzieci. Polusia pomaga - pisał Jan Dąbrowski.

Jan Dąbrowski pomalował pokój córekJan Dąbrowski pomalował pokój córek Instagram @jdabrowsky

Przy tak niezawodnej pomocy nic dziwnego, że malowanie potrwało mniej niż dobę. Dziewczynka dzielnie wchodziła na drabinę i wyrównywała ściany. Po kilku godzinach zobaczyliśmy efekt.

Jan Dąbrowski pomalował pokój córekJan Dąbrowski pomalował pokój córek Instagram @jdabrowsky

Sylwia Przybysz zdradza, dlaczego córki mają wspólny pokój 

Córki Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz od zawsze dzieliły pokój. Przede wszystkim miało je to nauczyć dyscypliny i życia z drugą osobą, ale i nie opłacało się im organizować wspólnej przestrzeni. Pola i Nela dużo czasu spędzały z rodzicami i nie sypiały u siebie.

Wystarczy, pokoi wystarczy, ale już z doświadczenia wiemy, że nie ma sensu robić pokoi dla takich małych dzieci. W sensie własnych. Dopiero teraz, po trzech latach zaczęły spać w swoim pokoju, więc to był taki pokój niepotrzebny nikomu - wyjaśniła Sylwia Przybysz w rozmowie z Pudelkiem.

Więcej zdjęć wyremontowanego pokoju córek Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.