Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski mają urocze mieszkanie. Podziwiamy, pokój dzieci cały biały

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są właścicielami mieszkania w Warszawie. Urządzili je z dbałością o każdy szczegół i są z niego bardzo dumni. Przyjrzeliśmy się przytulnym wnętrzom. Jest minimalistycznie.

Salon 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski od zawsze marzyli o założeniu dużej, szczęśliwej rodziny. Nic więc dziwnego, że ich mieszkanie jest bardzo przytulne. W salonie małżonków znajduje się duża szara kanapa, którą ozdobili jasnymi poduszkami. Tuż nad nią dostrzegamy nowoczesne obrazy. Nie zabrakło okrągłego stołu, a także pianina.

 
Zobacz wideo Młodsza córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego reaguje na narodziny siostry

Domy gwiazdKarpiel-Bułecka sam zaprojektował dom w górach, a Chodakowska sporo wydała willę w Grecji

Sypialnia

W sypialni Dąbrowskich stanęło duże łóżko z ciemnoszarym zagłówkiem. Tuż obok dostrzegamy dwie jasne szafki nocne, na których znajdują się lampki ledowe oraz kwiaty. Uwagę zwraca piękna ściana z białej cegły. Naprzeciwko dostrzegamy regał z książkami.

 

Pokój córek

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz doczekali się dwóch córek. Pola i Nela dzielą pokój godny prawdziwych księżniczek. Przy oknie znajduje się komoda na zabawki, a tuż obok niej wygodny fotel, który idealnie sprawdzi się przy czytaniu bajek na dobranoc. Nie brakuje ogromnych pluszaków.

 

Kuchnia 

Kuchnia nieco się wyróżnia na tle pozostałych pomieszczeń w domu influencerów. W większości pomieszczeń dominuje biel, a tutaj postawili na wykończenie brązowymi płytkami. Na blacie stanęły różnego rodzaju roboty kuchenne i świeże owoce, a także zioła. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski dopiero co pokazywali, jak karmią młodszą córkę w foteliku i wszystko wskazuje na to, że szybko nie pożegnają się z tym meblem. Ostatnio ogłosili, że spodziewają się trzeciego dziecka.

Mieszkanie Przybysz i DąbrowskiegoMieszkanie Przybysz i Dąbrowskiego Screen YouTube Sylwia Przybysz

Łazienka 

Łazienka Dąbrowskich została urządzona w nieco ciekawszym klimacie. Połączenie szarych płytek i brązowej cegły robi ogromne wrażenie i nie da się obok nich przejść obojętnie. W ścianę zostały wbudowane półki podświetlane ledami, na których dostrzegamy białe kosze. Oprócz tego jest wanna i roślina.

Mieszkanie Przybysz i DąbrowskiegoMieszkanie Przybysz i Dąbrowskiego Screen YouTube Sylwia Przybysz

Więcej zdjęć mieszkania Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Jan DąbrowskiJan Dąbrowski poszedł na spacer z wózkiem. Jego cena? Zaskakująca

Więcej o: