Marcin Prokop pozwolił sobie na złośliwy komentarz. Zażartował z Edwarda Miszczaka

Gala Bestsellerów Empiku 2023 już za nami. Laureaci odebrali nagrody za swoje dzieła, a nad przebiegiem imprezy czuwali znani prowadzący. Marcin Prokop podczas zapowiadania kolejnej kategorii pozwolił sobie na małą złośliwość.

7 lutego odbyła się uroczysta gala Bestsellerów Empiku. Imprezę poprowadziła prezeska Empiku Ewa Szmidt-Belcarz w towarzystwie Marcina Prokopa. Z kolei za kulisami z gwiazdami rozmawiał Karol Paciorek i Red Lipstick Monster.

Duże emocje na gali wywołała nagroda dla filmu "Dziewczyny z Dubaju". Statuetkę odebrała reżyserka Maria Sadowska i producentka kreatywna Doda. Przemówienie pierwszej dobitnie skomentował w kolejnej części imprezy Dawid Ogrodnik.

Marcin Prokop zażartował z Edwarda Miszczaka podczas gali Bestsellerów Empiku

Na dużo bezpieczniejsze złośliwości pozwolił sobie Marcin Prokop. Zapowiadając pojawienie się na scenie Katarzyny Puzyńskiej i Wojciecha Chmielarza, prezenter wyraźnie nawiązał do Edwarda Miszczaka.

Gdybym był dyrektorem programowym tej stacji, niestety rozmiar nie pozwala mi wejść w te buty, to pomyślałbym sobie, że ta para byłaby świetną podporą pasma śniadaniowego. Kasia i Wojtek. Wszyscy ich kochają, a oni kochają książki - powiedział z uśmiechem Prokop.

Prezenter nie wymienił nazwiska Miszczaka wprost, jednak różnica wzrostu między panami jest niepodważalna. Ponadto na początku 2023 roku wieloletni dyrektor programowy TVN objął tę samą funkcję w Polsacie.

Miszczak był związany ze stacją TVN od 1997 roku. Prowadził programy takie jak "Urzekła mnie twoja historia", "Ludzie w drodze" czy "Cela nr".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.