Bestsellery Empiku 2022. Doda zawrzała. Nie dali jej dojść do głosu. "Nikt mnie nie wywołał"

Bestsellery Empiku 2022. Wśród sław pojawiła się również Doda, która olśniewała w wieczorowej kreacji. Nie spodobało jej się to, że została pominięta przy wręczaniu nagrody.

Bestsellery Empiku 2022 nadal trwają. Doceniono nie tylko muzykę, ale i filmy. Na nagrodę zasłużyła kontrowersyjna produkcja "Dziewczyny z Dubaju" w reżyserii Marii Sadowskiej, która odsłoniła wiele sekretów dotyczących prostytuujących się kobiet. Ten projekt tworzyła również Doda, która została pominięta przy wyczytywaniu laureatów nagrody.

Zobacz wideo Doda podaje swoją listę prezentów na urodziny

Doda nie wytrzymała na gali Empiku. „Mogę coś powiedzieć czy nie?"

Doda na ten wyjątkowe wydarzenie postawiła na czarną kreację z dużym dekoltem. Odkryte ramiona i rozcięcie na udzie dodały pikanterii całej stylizacji. Piosenkarka mogła przypuszczać, że ten wieczór będzie dla niej wyjątkowy. Nie spodziewała się takiego obrotu spraw.


Produkcja "Dziewczyn z Dubaju" kosztowała wiele nie tylko Marię Sadowską, ale i Dodę. Wspólnie dołożyły wszelkich starań, aby doszło do premiery tego projektu. Doda zagrała w tym filmie oraz nagrała piosenki. Była zaskoczona podczas tegorocznej gali rozdania nagród, ponieważ nikt jej nie wyczytał przy wręczaniu nagrody. Wokalistka rzuciła od razu:

"Dlaczego nikt mnie nie wywołał?

Zapowiedziana z kolei Maria Sadowska zaczęła przemówienie i podziękowania za ten zaszczyt, a Rabczewka stała obok w zupełnej ciszy. Po ostatnim słowie reżyserki filmu, Sonia Bohosiewicz i Piotr Trojan zaczęli wręczać nagrodę bez czekania na reakcję Dody. Wokalistka od razu zapytała:

Mogę coś powiedzieć czy nie?

Po czym zniesmaczona zeszła razem z Sadowską ze sceny. Co sądzicie o całym zdarzeniu?

Zobacz również: Bestsellery Empiku 2022. Sylwia Przybysz podkreśliła ciążowe krągłości w kombinezonie. Obok dumny tata

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.