Natalia Klimas poszła z mężem na randkę. Przed wyjściem zobaczyła, w co się ubrał i nie wytrzymała

Natalia Klimas z dbałością o każdy szczegół przygotowała się na randkę z mężem. Nagle zobaczyła, w co on się ubrał. Musiała interweniować.

Natalia Klimas pierwszy raz pokazała Mikołaja Bobera w 2017 roku, a już rok później oznajmiła, że zostali małżeństwem. Poza tym aktorka raczej stroni od opowiadania o ich codziennym życiu czy pokazywania się razem na ściankach. Tym razem mąż ją zdenerwował do tego stopnia, że zdecydowała się wszystko wyjawić.

Zobacz wideo Natalia Klimas mówi, jakie były pierwsze słowa jej dziecka

Mąż Natalii Klimas wkurzył ją przed samą randką

Natalia Klimas i Mikołaj Bober znaleźli chwilę dla siebie i sobotni wieczór spędzili na randce. Zanim jednak wyruszyli w miasto, aktorka pochwaliła się stylizacją. Tym razem postawiła na szerokie dzwony, które zestawiła z koszulą w kropki i oversizową marynarką. Dużo mniejszym wyczuciem w kwestii mody wykazał się jej mąż. Przed wyjściem z domu zaprezentował się jej w sportowej kurtce. Natychmiast go upomniała. 

Kazałam mu zmienić kurtkę na płaszcz. Ja tu się stroję, a dziad w sportowej kurtce mi wyskakuje! Wszystkiego człowiek musi przypilnować - żaliła się Natalia Klimas.

Natalia KlimasNatalia Klimas Instagram @nataliaklimas

Chwilę później para zapozowała już gotowa na randkę w windzie. Widać, że biznesmen wziął sobie do serca radę ukochanej. Tego wieczora postawił na golf i beżowy płaszcz. 

Więcej zdjęć z randki zakochanych znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Natalia Klimas i Mikołaj Bober mieli się poznać dzięki Karolinie Ferenstein-Kraśko. Mąż aktorki ponoć ma działkę niedaleko rodzinnej stajni Ferensteinów i uwielbia jeździć konno. Biznesmen jest od niej starszy o sześć lat i, jak sama twierdzi, jest to idealna różnica wieku. Para doczekała się dwóch córek - Zuzi i Hani.

Więcej o:
Copyright © Agora SA