Mama Ginekolog zrobiła zbiórkę na WOŚP. Zobaczyła wpłaty i się wkurzyła. Posądzono ją o manipulację

Mama Ginekolog zorganizowała internetową zbiórkę na rzecz WOŚP. Nie była zadowolona z liczby wpłat. Padły słowa krytyki. Internauci są oburzeni.

Wielu celebrytów i influencerów aktywnie włącza się w zbieranie funduszy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 31. finał akcji upływa pod hasłem walki z sepsą. Do grona wspierających dołączyła także Nicole Sochacki-Wójcicka, znana w sieci jako Mama Ginekolog. Zorganizowała zbiórkę w internecie. Z efektów nie była jednak zadowolona. 

Zobacz wideo Mama Ginekolog nie zdała egzaminu na specjalizację

Mama Ginekolog wspiera WOŚP. Udało jej się zebrać niemałą sumęMama Ginekolog wspiera WOŚP. Udało jej się zebrać niemałą sumę

Mama Ginekolog zorganizowała zbiórkę na WOŚP. Jest zawiedziona: Ludzie nie chcą pomagać

Mama Ginekolog próbowała zmobilizować fanów do zbiórki dla WOŚP, ale gdy zobaczyła, ile osób postanowiło przelać środki, nie gryzła się w język

Mam 900 tys. obserwujących, stories ogląda 200-250 tys., a wpłaciło pięć tys. osób. Zobaczcie, że to jest oficjalna zbiórka WOŚP, ja wam nie mówię, żebyście wpłacali na jakąś zbiórkę moją, czy cokolwiek. Tylko na oficjalną zbiórkę WOŚP na e-skarbonkę. To pokazuje, że coś dziwnego się dzieje i ludzie nie chcą pomagać. Nie wiem, jak to skomentować - napisała Mama Ginekolog na Instagramie.

Mama GinekologMama Ginekolog Fot. Instagram.com/mamaginekolog

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Uwagi Nicole Sochacki-Wójcickiej nie spodobały się internautom. Wielu było oburzonych jej postawą. 

Dlaczego obrażasz ludzi, którzy nie chcą wpłacać na twoją skarbonkę?! Akurat na WOŚP jest bardzo dużo możliwości wpłacania! I nic ci do tego, kto na którą zbiórkę wpłaca. Słoma z butów wystaje. Żenada.
To mówienie, "że ludzie nie chcą pomagać" to zwykła manipulacja i szantaż emocjonalny. Bardzo nieładne zagranie. Może ty zastanów się, czy chodzi o pomaganie, czy o osobisty splendor - czytamy.

To tylko niektóre głosy, które pojawiły się pod postem Mamy Ginekolog na Instagramie. Myślicie, że przesadziła z krytyką w stronę internautów?

Mama GinekologMama Ginekolog w końcu zdała egzamin. Już może tytułować się lekarką-ginekolożką

Więcej o: