Magda Gessler pokazała kuchnię. Nie podąża za trendami. Ma wielki zegar na środku

Magda Gessler pokazała wnętrza swojego domu. Trzeba przyznać, że ma nietypowy gust. Kuchnia jest inna niż wszystkie, ale ma swój klimat. Pozostałe pomieszczenia także robią wrażenie.

Magda Gessler jest najsłynniejszą polską restauratorką, malarką i jedną z najbarwniejszych medialnych postaci w kraju. Za sprawą charyzmatycznej osobowości, bezkompromisowych wypowiedzi i barwnego stylu ubierania, trudno przejść obok niej obojętnie. Właścicielka kilku restauracji ma wierne grono fanów, z którymi pozostaje w stałym kontakcie na Instagramie. W sieci zgromadziła ponad milion obserwujących. W jednym z najnowszych postów uchyliła rąbka tajemnicy, pokazując jak wygląda kuchnia w jej domu.

Zobacz wideo Lara Gessler o swoim podobieństwie do rodziców. "Jak ktoś mi mówi, że jestem podobna do mamy, to mówię: nie widziałaś taty"

Tak mieszka Magda Gessler. Jej dom to festiwal kolorów i wzorów

Magda Gessler ma dom pod Warszawą, natomiast ukochany partner restauratorki Waldemar Kozerawski, lekarz, na co dzień mieszka w Kanadzie. Dlatego też Gessler dzieli swoje życie między te kraje.

Restauratorka, podobnie jak w stylizacjach, w aranżacji wnętrz również stawia na kolor. Polski dom jest urządzony w stylu retro. Jest odważnie, ale gustownie. Choć w większości pomieszczeń można znaleźć praktycznie wszystkie kolory tęczy, w kuchni jest nieco jaśniej. Uwagę skrada biały kaflowy blat i ogromny zegar. Na pierwszy rzut oka widać, że malarka uwielbia drewniane dodatki. Nie ukrywa, że dom to jej azyl.

Po ciężkim tygodniu mój dom jest miejscem regeneracji i spokoju. Zawsze przyjaciel Gucio przytula się do mnie po powrocie - napisała Magda Gessler pod zdjęciem na Instagramie.

Magda Gessler - kuchniaMagda Gessler - kuchnia Fot. Instagram /magdagessler_official

W innych pomieszczeniach zdecydowanie królują kolory i wzory. Nie brakuje również roślin i dodatków vintage. Na uwagę zasługuje niezwykle barwny dywan, który został umiejscowiony w centralnym punkcie. Sprawia, że wnętrze wydaje się ciepłe i przytulne. O Magdzie Gessler mówi się, że jest kolorowym ptakiem polskiego show-biznesu. Można zatem śmiało stwierdzić, że dom idealnie do niej pasuje.

Magda Gessler - wnętrza domuMagda Gessler - wnętrza domu Fot. Instagram /magdagessler_official

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o: