"Kuchenne rewolucje". Padła kolejna restauracja z programu. "Zostawiam miejsce kultowe"

Dla miłośników amerykańskich smaków to nie będzie dobra informacja. Lokal Queens Street Bar, który znajdował się we Wrocławiu, ogłosił zakończenie działalności. Rok temu zawitała w nim Magda Gessler wraz z "Kuchennymi rewolucjami". Chyba nie pomogło.

Magda Gessler z wielką pasją od 12 lat prowadzi program "Kuchenne rewolucje". Nie da się ukryć, że znana i ceniona restauratorka niejednemu już pomogła, ale zdarza się, że nawet po jej wizycie nie wszystkim restauracjom udaje się przetrwać. Ostatnimi czasy coraz więcej lokali po "Kuchennych rewolucjach" ogłasza zamknięcie. W mediach społecznościowych restauracji Queens Street Bar pojawił się smutny komunikat. 

Zobacz wideo Magda Gessler świętowała Dzień Psa w ogrodzie Joanny Przetakiewicz

'Kuchenne rewolucje'Nad "Kuchennymi rewolucjami" wisi fatum? Śmierć uczestniczki, zamach bombowy

"Kuchenne rewolucje". Kolejna restauracja ogłosiła zamknięcie 

Amerykańska restauracja mieszcząca się we Wrocławiu przy ulicy Drukarskiej 32 nie obsługuje gości od 25 stycznia. Co ciekawe lokal przeszedł "Kuchenne rewolucje" zaledwie w zeszłym roku. Przed wizytą Magdy Gessler restauracja nosiła nazwę American Dream, nowa miała się kojarzyć z luźnym stylem i nowojorskimi raperami. Właścicielka restauracji dodała poruszający post na Facebooku, w którym opisała, z jakich przyczyn musiała podjąć tak trudną decyzję. Okazuje się, że kluczowy wpływ na zamknięcie lokalu miały problemy osobiste. 

Niestety, moja cudowna przygoda związana z tym miejscem dobiega końca. Ze względów osobistych, jak i zdrowotnych, nie mogę już prowadzić tego biznesu. Zostawiam miejsce kultowe na gastronomicznej mapie Wrocławia. Ten lokal potrzebuje nowych pomysłów i nowej energii. Jeśli jest ktoś zainteresowany przejęciem miejsca, marki, profilu czy sprzętu zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej. Jeszcze raz bardzo dziękuję - napisała właścicielka.

Magda GesslerRodzina Magdy Gessler znów się powiększy. "To jest niewiarygodne"

Tym razem o zamknięciu restauracji po przebytych "Kuchennym rewolucjach" zadecydowały sprawy osobiste właścicielki. Niestety, sektor gastronomii od jakiegoś czasu bije na alarm i ogłaszane są kolejne upadłości. Ogromny wpływ na zamykanie się różnorodnych lokali na terenie całej Polski bez wątpienia mają stałe podwyżki cen żywności i energii. 

Więcej o: