Chrzanowska z "Adam i Ewa" ze smutkiem wspomina Goszcza w rocznicę śmierci. "Miałbyś 50 lat"

Waldemar Goszcz zmarł 20 lat temu po tragicznym wypadku samochodowym. Katarzyna Chrzanowska, która grała z nim w serialu "Adam i Ewa", wspomina teraz przyjaciela w mediach społecznościowych.

Waldemar Goszcz był aktorem i muzykiem. Szersza publiczność pamięta go dzięki roli w serialu "Adam i Ewa", gdzie wcielał się w tytułowego bohatera. Przed Goszczem kariera stała otworem, jednak 20 lat temu doszło do tragedii. 4 stycznia 2003 roku aktor uczestniczył w wypadku samochodowym w okolicach Ostródy. Podczas wyprzedzania jego auto zderzyło się z jadącym z naprzeciwka fordem escortem. Goszcz zginął na miejscu, ale jego przyjaciele wciąż o nim pamiętają.

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Alicja Bachleda-Curuś, Colin FarrellFarrell dostał pierwszą oscarową nominację. Kibicuje mu Alicja Bachleda-Curuś

Katarzyna Chrzanowska wspomina Waldemara Goszcza

Katarzyna Chrzanowska w serialu "Adam i Ewa" grała tytułową bohaterkę, a poza planem przyjaźniła się z Goszczem. Teraz opublikowała poruszający post, w którym zwróciła się bezpośrednio do zmarłego przyjaciela.

Nie wiem, jakie znaczenie tam, gdzie jesteś, ma czas, ale tutaj w tym roku miałbyś 50 lat. (...) Podziwiano by też twoje dokonania, boś się chłopaku dobrze zapowiadał. Energii i pomysłów miałeś za stu i jestem pewna, że zrobiłbyś dla tego świata dużo dobrych rzeczy. (...) Stary, nawet nie masz pojęcia, ilu ludzi o ciebie pyta. Wiem, że czas nie ma dla Ciebie znaczenia, ale to już 20 lat.

W dalszej części wpisu aktorka wspomniała legendarny serial.

Szczerze mówiąc, czasem sobie myślę, że jakbyś tu był i pokusiliby się o "Adam i Ewa" ciąg dalszy, to byśmy mieli niezły ubaw. Moglibyśmy razem żartować, śmiać się jak za dawnych lat, bo tego mi brakuje najbardziej.

Chcielibyście obejrzeć kontynuację "Adama i Ewy"?

Georgina Rodriguez skrytykowała Fernando SantosaGeorgina Rodriguez bezpardonowo atakowała polskiego selekcjonera

Więcej o: