Księżniczka Eugenia jest w drugiej ciąży! Pałac wydał oświadczenie. "Rodzina jest zachwycona"

Pałac Buckingham wydał szczególne oświadczenie, w którym poinformował, że księżniczka Eugenia jest w ciąży. Wnuczka królowej Elżbiety II również podzieliła się radosną nowiną w mediach społecznościowych.

Nieco ponad cztery lata temu rodzina królewska przeżywała kolejne ważne dla siebie wydarzenie. Wtedy ślub brała młodsza córka księcia Andrzeja, Eugenia. Jej mężem został Jack Brooksbank, z którym w 2021 roku doczekała się potomka. Syna nazwali August Filipa Hawke. Teraz księżniczka Eugenia poinformowała, że jej rodzina znów się powiększy.

Zobacz wideo Brytyjska rodzina królewska na małym i dużym ekranie. Dlaczego przyciąga aż taką uwagę?

brytyjska rodzina królewskaKsiążę Harry jest pewien, że jedno z dzieci księcia Williama kończy jak on

Księżniczka Eugenia jest w ciąży

Pałac Buckingham wydał oświadczenie, w którym poinformował, że rodzina królewska się powiększy.

Księżniczka Eugenie i pan Jack Brooksbank z przyjemnością ogłaszają, że tego lata spodziewają się drugiego dziecka. Rodzina jest zachwycona, a August nie może się doczekać roli starszego brata.

Z poddanymi radosną nowiną podzieliła się również księżniczka Eugenie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy ogłosić, że tego lata nasza rodzina się powiększy.
 

Księżniczka Eugenie i Jack spotkali się po raz pierwszy podczas wyjazdu na narty w Verbier w Szwajcarii w 2010 roku. Podczas rozmowy zaręczynowej Eugenie powiedziała, że zakochała się w Jacku "od pierwszego wejrzenia". Jack oświadczył się księżniczce podczas wakacji w Nikaragui w styczniu 2018 roku.

Jezioro było takie piękne. Światło było wyjątkowym światłem, jakiego nigdy nie widziałem, a potem zadał to najważniejsze pytanie, czy mnie naprawdę zaskoczył, mimo że jesteśmy razem od siedmiu lat. Byłam w siódmym niebie.

Para pobrała się 12 października 2018 r. w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor.

PopekPopek bez tatuaży wyglądał jak bohater "M jak miłość". Stare zdjęcie szokuje

Więcej o: