Magda Linette zakochała się w swoim trenerze. Takiej jej nie zobaczycie na korcie

Magda Linette wywalczyła sobie udział w ćwierćfinale Australian Open. Nie samym sportem jednak człowiek żyje. Jaka Linette jest prywatnie? Sporo informacji znajdziemy na jej Instagramie.

O Magdzie Linette jest teraz bardzo głośno, wszystko za sprawą brawurowych meczów, które rozegrała w turnieju Australian Open. Tenisistka wywalczyła sobie udział w ćwierćfinale prestiżowego konkursu, a jej nazwisko jest teraz na ustach całego świata. Niekiedy jednak mistrzyni opuszcza tenisowy kort i udaje się na zasłużony wypoczynek. Zdjęcia z egzotycznych podróży chętnie publikuje na Instagramie.

Zobacz wideo Świątek nie zagra w finale AO. "Była trochę zestresowana na początku"

Magda Linette kocha Nowy Jork i Izo Zunića. Jest spokrewniona z Karolem Linettym?

Linette w ostatnich latach odwiedziła sporo ekskluzywnych kurortów. Tenisistka publikowała fotografie z Hawajów, Meksyku, Seszeli czy Zanzibaru. W jednym z wywiadów wprost przyznała jednak, że od rajskich klimatów woli miejską dżunglę i najlepiej czuje się w Nowym Jorku. Kiedy tylko pojawia się w tym mieście, zagląda na Brodway, jest bowiem ogromną fanką musicali. Tenisistka docenia również europejskie stolice.

Jestem wielką fanką Nowego Jorku, ponieważ bardzo dużo się dzieje. Mogę naprawdę pójść na wiele musicali, których jestem fanką. Najbardziej lubię Nowy Jork, aczkolwiek dla mnie bardzo piękny jest również Rzym i spędziłam tam bardzo dużo czasu - przyznała Magda w rozmowie z użytkownikami portalu tenisklub.pl
 

Wiele kibiców mylnie uważa, że tenisistka jest związana z piłkarzem Karolem Linettym, wszystko przez zbieżność nazwisk. Magda Linette od kilku lat jest natomiast w związku z Izo Zunićem. Chorwat przez kilka lat trenował tenisistkę, kiedy jednak okazało się, że ich relacja wykracza poza strefę zawodową, Linette zmieniła szkoleniowca. 

Ćwierćfinałowe starcie Magdy Linette i Karoliny Piaskovej już w środę 25 stycznia. Będziecie oglądać?

Więcej o: