Marcin Hakiel wygłupia się z ukochaną w śniegu. Śmiechom nie było końca. Wtem widać twarz kobiety

Marcin Hakiel wybrał się z partnerką na romantyczny spacer po lesie. Na jednym ze zdjęć przypadkiem pokazał jej twarz.

Marcin Hakiel ma za sobą niezwykle burzliwy okres. W ubiegłym roku wraz z Katarzyną Cichopek poinformowali, że rozstają się po kilkunastu latach związku. Ostatecznie rozwód sfinalizowali podczas pierwszej rozprawy pod koniec wakacji. Tancerz nie musiał długo czekać, aby na nowo odnaleźć szczęście. W jego życiu pojawiła się piękna blondynka.

Zobacz wideo Syn Katarzyny Cichopek czyta krytyczne komentarze. Jak reaguje?

Marcin Hakiel wygłupia się z ukochaną w śniegu 

Marcin Hakiel po raz pierwszy pochwalił się ukochaną w sierpniu 2022 roku i od tego czasu tajemnicza blondynka kilka razy gościła na jego Instagramie. Zapewnia jednak, że ten związek będzie dużo mniej medialny od poprzedniego i nie ma zamiaru ujawniać tożsamości partnerki. Nowe zdjęcie zdradzają jednak wiele.

Marcin Hakiel wraz z partnerką skorzystali z powrotu prawdziwej zimy i wybrali się na spacer do lasu. Zakochani ulepili wspólnie bałwana, obrzucali się śnieżkami i zapozowali do kilku pamiątkowych fotografii. Widać, że świetnie się bawili, a śmiechom nie było końca. 

Tego dnia ukochana tancerza postawiła na biały płaszcz, który zestawiła z garniturowymi spodniami i luźnym golfem. Całość dopełniła biała, wełnianą czapką i okulary przeciwsłoneczne, które najwidoczniej miały zakryć jej twarz, jednak na próżno. Widać pod nimi, że jest przepiękną kobietą. 

Marcin Hakiel z ukochanąMarcin Hakiel z ukochaną Instagram @marcinhakiel

Myślicie, że Marcin Hakiel niebawem zaprezentuje ukochaną w całej okazałości?

Więcej zdjęć z romantycznego spaceru Marcina Hakiela i jego ukochanej znajdziesz w naszej galerii na górze strony. 

Zobacz również: Kryzys w związku Marcina Hakiela? Partnerka tancerza w końcu zabrała głos. Stawia sprawę jasno

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.