Sylwia Bomba wybrała tapetę do łazienki w nowym domu. "Czy teraz nie jest idealnie?"

Sylwia Bomba kończy urządzać nowy dom. Celebrytka pokazała, jaką tapetę wybrała do łazienki córki. Antosia będzie zachwycona!

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem". Gwiazda TTV samodzielnie wychowuje córkę, Antosię. Celebrytka jest w trakcie wykańczania nowego domu, do którego wkrótce przeprowadzi się wraz z pociechą. Ostatnio fotografka pochwaliła się na Instagramie tapetą, która ozdobi jedną z łazienek.

Zobacz wideo Sylwia Bomba pokazała nowy dom. Spójrzcie na łazienkę córki. Wow!

Sylwia Bomba wybrała tapetę do łazienki w nowym domu. "Czy teraz nie jest idealnie?"

Dzięki rozpoznawalności zdobytej w telewizji Sylwia Bomba mogła rozpocząć karierę influencerki. Na Instagramie zgromadziła już ponad 800 tysięcy obserwujących. Gwiazda TTV chętnie relacjonuje tam swoją codzienność. Ostatnio większość wolnego czasu celebrytki pochłania budowa wymarzonego domu. Prace remontowe są już na końcowym etapie. Niedawno fotografka pochwaliła się tapetą, która znajdzie się w łazience jej córki. Antosia na pewno będzie zachwycona wzorem we flamingi.

Chciałam pochwalić się, że tapeta do Antosi łazienki jest ostatecznie wybrana, bo było wiele prób, ale zaraz wam pokażę wielki finał - mówiła na InstaStories.

Nowy dom Sylwii BombyNowy dom Sylwii Bomby Instagram/ sylwiabomba

Sylwia Bomba pokazała też, jak finalnie będą wyglądały jej wnętrza. Celebrytka postawiła na jasne kolory i nowoczesne materiały. Wystrój nowego domu celebrytki będzie utrzymany w stylu minimalistycznym. Fotografka postawiła też na otwartą przestrzeń. Przestronny salon połączony z kuchnią robi wrażenie. Wzrok przyciąga zwłaszcza ściana wyłożona błyszczącymi płytkami.

Nowy dom Sylwii BombyNowy dom Sylwii Bomby Instagram/sylwiabomba

Jak wam się podobają wnętrza nowego domu Sylwii Bomby? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.