"40 kontra 20". Patrycja Rodak oceniła losy par. Tomka widziała z inną kobietą [PLOTEK EXCLUSIVE]

Patrycja Rodak w rozmowie z Plotkiem oceniła losy par drugiego sezonu "40 kontra 20". Tomek podjął złą decyzję? Na to wygląda. Widziała go u boku uczestniczki, którą wyrzucił z show.

Za nami finał drugiego sezonu "40 kontra 20". Panowie po długich tygodniach spędzonych w greckiej willi podjęli decyzje o tym, z kim opuszczą program. Pary po powrocie do Polski zamieszkały razem, jednak jak już wiemy zarówno miłość Toma i Amiry, jak i Tomka i Kasi nie przetrwała próby czasu. Uczestniczka pierwszej odsłony show zdradziła nam, co myśli o ich wyborach.

Zobacz wideo Amira miała guz na tarczycy. Usunęła go w Tunezji. Pokazała bliznę

Rówieśnicy w polityce i show-biznesieTrzaskowski ma urodziny. Jest w wieku Dudy. Komorowski ma tyle lat, co Ridge

"40 kontra 20". Patrycja Rodak widziała Tomka u boku innej kobiety

Patrycja Rodak w programie poznała Bartka Andrzejczyka. Choć nie była jego pierwszym wyborem, to z czasem zaczęła się rodzić między nimi chemia i dali sobie szansę. Uczestniczka pierwszej edycji "40 kontra 20" zostawiła nawet dla niego dotychczasowe życie i przeprowadziła się do Berlina. Teraz w rozmowie z Plotkiem zdradziła, z kim widziałaby uczestników show. Od początku jej faworytką była Amira, dlatego ucieszyła się, że Tom wybrał właśnie ją. 

Uważam, że Tom podjął super decyzję. Moim zdaniem Amira była najlepszą mieszkanką willi, strasznie ją polubiłam. Lepszej wybrać nie mógł - mówiła Patrycja Rodak w rozmowie z Plotkiem.

Co ciekawe, Rodak widziała Tomka obok zupełnie innej uczestniczki. Uważa, że to z Amelią tworzyłby zgrany duet. 

Jeśli chodzi o Tomka, to powiem szczerze, że na moje oko, najbardziej pasowałby do Amelki. Pasują mi wizualnie, pasują mi charakterami. Uważam, że fajnie by razem wyglądali i byliby w stanie się dogadać - dodała.

Celebrytka cieszy się, że choć jednej z uczestniczek drugiego sezonu "40 kontra 20" udało się znaleźć miłość. Tego samego życzy pozostałym.

Niestety tym naszym parom nie udało się przetrwać. Ani Tomowi z Amirą, ani Kasi i Tomkowi. Natomiast widziałam, że Kasia jest szczęśliwa u boku swojego nowego faceta. Mnie bardzo to cieszy. Życzę im, żeby wszyscy znaleźli swoje drugie połówki i byli szczęśliwi. Mają jeszcze czas, są młodzi.

Jeśli jesteście ciekawi, co o parach drugiego sezonu show myśli Kinga Zapadka, koniecznie zajrzyjcie TUTAJ.

Tom Grabowski, Tomek Zarzycki - '40 kontra 20'"40 kontra 20". Tom uderza w Tomka po programie. Nie gryzł się w język

Więcej o: