Krzysztof Skórzyński zaszalał z fryzurą. Żartuje: W sobotę studniówka

Krzysztof Skórzyński zdobył serca telewidzów w roli prowadzącego "Dzień dobry TVN". Prezenter postanowił pobawić się nieco ze swoim wizerunkiem i odświeżył fryzurę. Internauci są zachwyceni.

Krzysztof Skórzyński od lat był związany z "Faktami" TVN i stacją TVN24, ale sporą popularność przyniosło mu prowadzenie śniadaniówki u boku Małgorzaty Rozenek. Widzowie cenią sobie profesjonalizm i klasę prezentera. On natomiast postanowił trochę odświeżyć swój wizerunek i w tym celu wybrał się do barbera. Trzeba przyznać, że w krótszej fryzurze z przedziałkiem prezentuje się bardzo dobrze. Metamorfozę Krzysztofa Skórzyńskiego docenili także internauci. 

Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński Skórzyński zażartował na wizji z wieku Małgorzaty Rozenek. Krótka piłka

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński o nowej roli w "Dzień dobry TVN"

Krzysztof Skórzyński skrócił fryzurę. Twierdzi, że to na studniówkę

Prezenter "Dzień dobry TVN" postawił na typowo barberskie cięcie. Góra fryzury pozostała dłuższa, lecz boki uległy dużej zmianie. Teraz są wysoko podgolone, co podkreśla rysy twarzy. Świeżego wyrazu całej fryzurze nadaje wyraźnie zaznaczony przedziałek, który wcześniej był po lewej stronie głowy. Dziennikarz podpisał zdjęcie na Instagramie w żartobliwy sposób. 

W sobotę studniówka. Gajer w pralni, czas na fryzurę. Pamiętacie swoje studniówki? - napisał Krzysztof Skórzyński na Instagramie.
 

Więcej zdjęć Krzysztofa Skórzyńskiego znajdziesz w galerii na górze strony. 

Odświeżona fryzura Krzysztofa Skórzyńskiego spodobała się jego obserwatorom na Instagramie. Pod postem pojawiło się sporo komplementów.

Niech żyje młodość.
Barber wleciał. Fryzura fresh.
Życzę wspaniałej zabawy.

To tylko niektóre komentarze internautów, które pojawiły się pod postem Krzysztofa Skórzyńskiego. Myślicie, że pasuje mu takie cięcie? 

Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński Rozenek przejęzyczyła się na wizji. Tak zareagowała, kiedy się zorientowała

Więcej o: