Skórzyński zażartował na wizji z wieku Rozenek. Na ostrym spojrzeniu się nie skończyło

Małgorzata Rozenek zwykle może liczyć na pomoc i wsparcie Krzysztofa Skórzyńskiego na planie "Dzień dobry TVN". Tym razem prezenter postanowił sobie zażartować z koleżanki z pracy. Poruszył kwestię jej wieku. Tego się raczej nie spodziewała.

Kwestia wieku Małgorzaty Rozenek od dawna wzbudza spore zainteresowanie. Uznaje się, że 1 czerwca 2023 roku celebrytka skończy 45 lat. Od kilku lat pojawiają się jednak plotki, że gwiazda odmłodziła się i ukrywa swoją metrykę. Teraz ten temat wrócił z powodu żartu Krzysztofa Skórzyńskiego. Podczas emisji "Dzień dobry TVN" prowadzący pozwolił sobie na uwagę na temat koleżanki z pracy.

Zobacz wideo Jacek Rozenek o in vitro. "Rozumiem katolickie kontrargumenty"

Krzysztof Skórzyński zażartował na wizji z wieku Małgorzaty Rozenek. Tego się nie spodziewała

Do sytuacji doszło w sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN", które Małgorzata Rozenek współprowadziła z Krzysztofem Skórzyńskim. W trakcie omawiania tematu sukien ślubnych prezenter zażartował sobie z wieku celebrytki.

A u nas w studio piękne suknie ślubne, z czasów młodości Gosi. Z dwudziestolecia międzywojennego - rzucił nagle Krzysztof Skórzyński.

Małgorzata Rozenek, Krzysztof SkórzyńskiMałgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński Fot. DDTVN/ screen

Więcej zdjęć Małgorzaty Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego znajdziesz w galerii na górze strony

Małgorzata Rozenek wtrąciła się w wypowiedź Krzysztofa Skórzyńskiego stwierdzając, że spodziewała się takiego komentarza. Niestrudzony dziennikarz jednak kontynuuował.

A tu jest twoja suknia ślubna, zobacz, twoje zdjęcie ślubne. Pięknie tu z Radkiem wyszliście - dodał Krzysztof Skórzyński.

Małgorzata Rozenek była wyraźnie zaskoczona całą sytuacją, ale postanowiła pokazać, że ma do siebie dystans i jej to nie dotknęło.

W serwisie pojawi się tu related śródartykułowe:

Jacek Rozenek ocenia byłą żonę w "Dzień dobry TVN". "Nie widziałem żadnego całego odcinka" [PLOTEK EXCLUSIVE]

xx: 29340508

Ze względów bezpieczeństwa w edytorze nie można wyświetlić artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.