"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek przejęzyczyła się na wizji. Skórzyński okazał jej wsparcie

Małgorzata Rozenek stara się być coraz lepsza w roli prowadzącej, jednak zdarzają się wpadki. W jednym z ostatnich wydań "Dzień dobry TVN" przejęzyczyła się i pomyliła muzyka z błaznem nadwornym polskich władców. Szybko zareagowała.

Małgorzata Rozenek przez lata powtarzała, że jej ogromnym marzeniem jest posada prowadzącej w "Dzień dobry TVN". Po wielu trudach otrzymała propozycję od stacji poprowadzenia śniadaniówki. Partneruje jej Krzysztof Skórzyński, a ich debiutu doczekaliśmy się 29 sierpnia ubiegłego roku. Choć wiele osób spekulowało, że "perfekcyjna" może się pożegnać z programem, nie daje za wygraną i stara się rozwijać w tej dziedzinie. Mimo to zdarzają się wpadki.

Zobacz wideo "Dzieciaczki", "masełko", "chlebeczek" - Małgorzata Rozenek nienawidzi zdrobnień. A co z "Gosią"?

Małgorzata RozenekFalujące ściany i problemy z proporcjami. Rozenek nie jest mistrzynią Photoshopa

Małgorzata Rozenek przejęzyczyła się na wizji

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński mieli okazję poprowadzić sobotnie wydanie "Dzień dobry TVN". Prezenterka zorientowała się, że zapowiadając dalszą część programu pomyliła muzyka Muńka Staszczyka z błaznem nadwornym Stańczykiem. Szybko zareagowała.

Na parapecie w domu u wujka Stańczyka znajdziecie... Staszczyka - mówiła z drobnym zająknięciem Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenk szybko spojrzała na telewizyjnego partnera, aby upewnić się, czy dobrze wyszła z sytuacji. Krzysztof Skórzyński ją uspokoił, a "perfekcyjna" uśmiechnęła się.

Tak - potwierdził krótko Krzysztof Skórzyński.

Przypominamy, że Małgorzata Rozenek dopiero uczy się prowadzenia programów na żywo, gdzie wpadki i przejęzyczenia są czymś całkowicie normalnym. Warto jednak zauważyć, że mimo wszystko zachowała zimną krew i spokojnie dokończyła wypowiedź. Dobrze, że w takich chwilach może liczyć na wsparcie Krzysztofa Skórzyńskiego, który ma zdecydowanie większe doświadczenie w telewizji.

Zobacz też: Jacek Rozenek ocenia byłą żonę w "Dzień dobry TVN". "Nie widziałem żadnego całego odcinka" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Rozenek, Krzysztof SkórzyńskiKrzysztof Skórzyński o pracy z Małgorzatą Rozenek: W wielu tematach się spieramy

Więcej o: