"Twoja twarz brzmi znajomo". Syn Gąsowskiego miał zapewnioną posadę. Uniósł się honorem

Afera wokół "Twoja twarz brzmi znajomo" cały czas trwa. W nowej edycji show miał wystąpić syn Piotra Gąsowskiego, Jakub, jednak podziękował Polsatowi za współpracę.

Kto by przypuszczał, że nadchodząca edycja "Twoja twarz brzmi znajomo" wzbudzi tak duże kontrowersje. Z obsady zwolnieni zostali Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka, a Piotr Gąsowski odszedł z programu w ramach solidarności z przyjaciółką. Choć zarówno aktorka, jak i widzowie show są pod wrażeniem honorowego gestu prowadzącego, nieoficjalnie mówi się, że pozycja Gąsowskiego w "Twoja twarz brzmi znajomo" i tak była zagrożona. Pudelek dotarł do kolejnych zaskakujących informacji, z których wynika, że w gronie uczestników 18. edycji muzycznego show miał znaleźć się syn byłego prowadzącego.

Zobacz wideo Kurski dyrektorem TVN? Woźniak-Starak reaguje

'Rolnik szuka żony'. Domy uczestników zaskakują. U Jessici róż, u Kamili złoto "Rolnik szuka żony". Dom Kamili jak pałac. Sprawdziliśmy mieszkania innych uczestników

Jakub Gąsowski zrezygnował z "Twoja twarz brzmi znajomo" ze względu na ojca?

Z ustaleń informatora serwisu pracującego przy produkcji programu wynika, że Jakub Gąsowski miał już wynegocjowaną z Polsatem umowę. Syn aktora miał jednak wycofać się z udziału, tłumacząc się innymi obowiązkami.

Rzeczywiście, program taki jak "TTBZ" wymaga dużych nakładów pracy i dostępności czasowej, ale wcześniej zdawało się to Kubie zupełnie nie przeszkadzać - cytuje informatora Pudelek.

Wątpliwości miały ogarnąć Jakuba Gąsowskiego, gdy z "Twoja twarz brzmi znajomo" odszedł jego ojciec. Osoba z produkcji zastanawia się jednak, czy syn aktora podjął właściwą decyzję. 

Być może więc Kuba uznał, że teraz to on uniesie się honorem, podobnie jak wcześniej jego ojciec, i w ten sposób wyrazi swoją solidarność. To niewątpliwie piękny gest, ale nie wiem, czy okaże się słusznym krokiem w karierze młodego aktora, bo udział we flagowym show Polsatu mógłby zagwarantować mu nie tylko wielką popularność, ale i nowe oferty pracy - dodaje źródło serwisu.

Skontaktowaliśmy się w tej sprawie zarówno z Piotrem Gąsowskim, jak i z jego synem, jednak do momentu publikacji artykułu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Joanna Jabłczyńska, Michał Wiśniewski z córką Fabienne Studniówki gwiazd. Ziętek się nie popisała. Lis zachwycająco

Ta sytuacja jest dość zaskakująca, biorąc pod uwagę medialne doniesienia, jakoby Piotr Gąsowski i tak miał zostać zwolniony z "Twoja twarz brzmi znajomo". Z ustaleń serwisu Wirtualnemedia.pl wynika, że aktor miał być wezwany na rozmowę, na której miał usłyszeć, że nie poprowadzi więcej programu. W takiej sytuacji proponowanie roli uczestnika jego synowi wydaje się osobliwym posunięciem.

Przypomnijmy, że w roli gospodarza Piotra Gąsowskiego zastąpi Maciej Rock, a za stołem jurorskim "Twoja twarz brzmo znajomo" zobaczymy Pawła Domagałę.

Więcej o: