Syn Katarzyny Sokołowskiej ma już pół roku. Coraz bardziej podobny do mamy? "Ma piękne oczy"

Katarzyna Sokołowska poinformowała, że Ivo Lew ma już sześć miesięcy. Z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcia z synem. W sieci pojawiło się sporo komentarzy od fanów i koleżanek z show-biznesu.

Katarzyna Sokołowska jest jurorką w programie "Top model" i jedną z najbardziej cenionych reżyserek pokazów mody w kraju. Od sześciu miesięcy jest szczęśliwą mamą Ivo Lwa. Kiedy ogłosiła, że spodziewa się dziecka, spotkała ją krytyka ze strony internautów. Wielu zarzuciło jej, że ciąża w wieku 49 lat nie jest do końca dobrym pomysłem. Sama zainteresowana przyznała, że tak naprawdę starała się z partnerem o dziecko od kilku lat, a decyzja o potomstwie była przemyślana. Narodziny upragnionego syna pozwoliły jurorce spełniać się w roli, o której marzyła.

Zobacz wideo Córka Joanny Krupy daje jej popalić. "Ma temperament"

Katarzyna Sokołowska podzieliła się uroczymi kadrami z synem. Ivo Lew skończył pół roku

Katarzyna Sokołowska urodziła Ivo Lwa 18 lipca 2022 roku. Po porodzie szybko wróciła do obowiązków zawodowych. Kiedy noworodek miał zaledwie dwa tygodnie, jurorka pojawiła się na konferencji prasowej nowego sezonu "Top Model". Nie ukrywała, że syn skradł jej serce i stał się jej oczkiem w głowie. Przez jakiś czas nie pokazywała jego wizerunku w mediach społecznościowych, ale od niedawna na Instagramie gwiazdy zaczęły pojawiać się kadry z chłopcem w roli głównej. Nie inaczej było także tym razem. Ivo Lew skończył pół roku, a dumna mama pochwaliła się ujmującymi fotografiami z tej okazji. Tak podpisała post:

Celebrujemy. Sześć miesięcy. Ivo Lew - czytamy na Instagramie.
 

Pod zdjęciami Katarzyny Sokołowskiej i jej syna pojawiło się sporo wpisów od fanów i znajomych z show-biznesu. Kilka słów od siebie napisały m.in. Kinga Rusin czy Odeta Moro.

Cioci cudo. Rodzice też niczego sobie - napisała Kinga Rusin.
Mój Lew pozdrawia - dodała Odeta Moro.
Śliczny ten wasz synek. Jest taki do pani podobny i ma piękne oczy. Niech się zdrowo chowa i niech świat będzie mu przychylny - napisała jedna z internautek.

Specjalistka od mody Maja Sablewska i aktorka Natalia Klimas zareagowały na ujęcia maleństwa i jego mamy emotikonami serc. Wygląda na to, że reżyserka pokazów mody może liczyć nie tylko na wsparcie ze strony obserwatorek, ale i koleżanek z branży.

Więcej o: