Paulina Pszech 12 lat temu pojawiła się w "Top Model", a później zapadła się pod ziemię. Zaczęła poprawiać urodę

Paulina Pszech w 2010 roku wystąpiła w "Top Model". Później zniknęła i zupełnie zmieniła styl ubioru i wizażu. Tak się teraz prezentuje.

Paulina Pszech wystąpiła w pierwszej edycji "Top Model" w 2010 roku. To tam porwała jurorów swoim oryginalnym stylem i mocną fryzurą. Uczestniczce nie udało się wygrać show, ale zajęła 12. miejsce i później dość sprawnie rozwijała swoją karierę. Dziś jest gwiazdą na TikToku, gdzie publikuje zdjęcia i chwali się czasem spędzonym z córką. Nie przypomina jednak siebie sprzed lat. 

Polecamy: Klaudia Nieścior z "Top Model" nie jest już singielką. Pokazała zdjęcie z partnerem

Zobacz wideo "Top Model". Adrianna żegna się z programem. Zaliczyła gafę z Klaudią

Anna Mucha na wakacjach w USAAnna Mucha eksponuje nogi. I dobrze! "Zazdroszczę jej tej pewności siebie"

Paulina Pszech zaczarowała widzów "Top Model" i... zniknęła. Dziś ma własną klinikę medycyny estetycznej i sama jest jej stałą klientką

Na początku pojawiła się w show w platynowych włosach. Później jednak specjaliści zdecydowali, że przefarbują je na orzechowy brąz. Kobieta nie wygrała programu, ale zyskała popularność dzięki udziałowi w innych formatach. Była np. w programie "Sekrety chirurgii", gdzie przeszła operację powiększenia pośladków. Dziś można zobaczyć ją na TikToku, gdzie publikuje śmiałe kadry.

Paulina PszechPaulina Pszech Fot. @paulinapszech90/TikTok

Mocno inwestuje w swoją urodę 

Nie da się ukryć, że Paulina uwielbia zabiegi medycyny estetycznej. Nic w tym dziwnego, w końcu ma własną klinikę oferującą tego typu usługi. Czy efekty są warte częstych wizyt w salonie? Pytanie pozostawimy bez odpowiedzi.

Dba o sylwetkę 

Widać, że paulina Pszech bardzo dba o sylwetkę i uprawia sport, który trzyma jej figurę w ryzach. Trzeba przyznać, że efekty są imponujące.

Paulina PszechPaulina Pszech Fot. @paulinapszech90/TikTok

Skłonność do jasnych, blond włosów i dużej ilości makijażu

Paulina Pszech lubi bawić się kolorowymi kosmetykami, czego efekty możemy zobaczyć na zdjęciu poniżej.

Paulina PszechPaulina Pszech Screen z Facebook.com/Paulina Pszech

Więcej zdjęć metamorfozy Pauliny Pszech znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: