Partner Węgiel pokazał, jak Roksana odstrzeliła się na 18. urodziny. Ale błyski! Jak księżniczka

Chłopak Roksany Węgiel udostępnił na Instagramie zdjęcie z jej imprezy urodzinowej. Błyszczała! Piękna sukienka.

Roksana Węgiel miała ostatnio bardzo pracowity czas zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Piosenkarka świętowała 11 stycznia 2023 roku 18. urodziny i w wywiadzie dla Plejady potwierdziła, że jest związana z Kevinem Mglejem. Mimo że dzieli ich spora różnica wieku, bo ośmiu lat, to świetnie się ze sobą dogadują i pokazują, że jest to tylko liczba. Wokalistka zapozowała na najnowszej fotografii udostępnionej na profilu Kevina Mgleja w pięknej sukience, którą wybrała na 18. urodziny.

Polecamy: Roksana Węgiel pozuje u boku rodziców i nowego partnera. Mówi o tradycyjnych wartościach i Kościele

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Roksana Węgiel na zdjęciu z chłopakiem. Tak świętowali wkroczenie w dorosłość Węgiel

Chłopak wokalistki pochwalił się na Instagramie zdjęciem z piękną dziewczyną. Obok niego zapozowała Roksana Węgiel, która miała na sobie czerwoną dopasowaną suknie z połyskującego materiału. Wybrała bardzo modny w tym sezonie "syreni" fason. Wyglądała w niej obłędnie. Z kolei Kevin Mglej zdecydował się na elegancki smoking z bordową muszką pod kolor sukienki partnerki oraz marynarką z szerokimi, atłasowymi klapami. Prezentowali się razem naprawdę wytwornie.

Zobacz też: Armagedon w "Pytaniu na śniadanie". Nikt nie potrafił opanować sytuacji

Roksana WęgielRoksana Węgiel Instagram / Kevin Mglej screen

Sądząc po fotografii, wiemy, że były to urodzinowe stylizacje, które włożyli na 18. urodziny Roksany Węgiel. Zdjęcie wokalistki wstawiła także influencerka - Natalia Sisik.

 

Warto także dodać, że oprócz prywatnych sukcesów w miłości, piosenkarka wydała ostatnio album "13+5", która w całości wyprodukowała z Kevinem Mglejem. To właśnie praca przy krążku bardzo ich do siebie zbliżyła, o czym piosenkarka mówiła w niejednym wywiadzie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.