Shakira i Antonio de la Rua byli razem 11 lat. Jego kolejna partnerka miała z nią dużo wspólnego

Zanim Shakira poznała Gerarda Pique, związana była z Antonio de la Rua. Jak potoczyły się jego losy po rozstaniu z piosenkarką?

Shakira i Antonio de la Rua poznali się w 2000 roku. On pracował przy kampanii wyborczej swojego ojca, a ona promowała płytę MTV Unplugged. Od tego czasu byli nierozłączni. Prawnik towarzyszył ukochanej podczas tras koncertowych, a także brał udział w jej teledyskach. W wywiadach piosenkarka nie ukrywała, że jest bardzo szczęśliwa u jego boku, ale mimo wszystko nie chciała brać ślubu. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu i rozstali się po 11 latach wspólnego życia. Co dziś słychać u byłego partnera Shakiry?

Julia WieniawaTakie zdjęcia publikowała Wieniawa, zanim stała się sławna. Typowa nastolatka

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

Antonio de la Rua medialne życie zamienił na rodzinną sielankę  

Po rozstaniu z Shakirą Antonio de la Rua usunął się w cień i zniknął ze świata show-biznesu. Skupił się na rozwoju kariery zawodowej, a gdy emocje związane z poprzednim związkiem opadły postanowił na nowo ułożyć sobie życie. Po pewnym czasie jego serce skradła pochodząca z Kolumbii Daniela Ramos, którą poznał na imprezie. Co ciekawe z byłą partnerką prawnika łączył ją nie tylko narodowość, ale również pasja do muzyki. Ramos pracuje jako DJ-ka. 

Daniela Ramos, Antonio de la RuaDaniela Ramos, Antonio de la Rua Instagram/@daniramosmusic

Wydawało się, że u jej boku Antonio de la Rua odnalazł spokój i szczęście. Para doczekała się syna i córki. 

Daniela RamosDaniela Ramos Instagram/@daniramosmusic

Ta relacja również długo nie przetrwała. Ostatnie wspólne zdjęcie opublikowali w sieci pięć lat temu. W 2019 roku Daniela Ramos poinformowała, że ma nowego partnera. Nie wiadomo czy obecnie prawnik jest zakochany. Na instagramowym profilu, gdzie jest bardzo aktywny, wrzuca jedynie zdjęcia swoich pociech. Widać, że dzieci są dla niego najważniejsze i wspólnie spędzają bardzo dużo czasu. Więcej kadrów znajdziecie w galerii u góry strony.

Antonio de la RuaAntonio de la Rua Instagram/@antdelarua

Shakira, Montserrat BernabeuShakira wbiła szpilę ukochanej Pique. Oberwało się też jego mamie. Tak zaregowały

Więcej o: