Pamiętacie jeszcze Kylie Jenner sprzed lat? Internautka dokopała się do jej starych zdjęć. Było warto

Z pewnością mało kto pamięta jak niegdyś wyglądała Kylie Jenner. Jedna z internautek przeprowadziła śledztwo na jej Instagramie. W komentarzach burza. Zobaczcie, jak się prezentowała.

Stare zdjęcia celebrytów zwykle wywołują sporo skrajnych emocji. Zazwyczaj gwiazdy wypełniają media społecznościowe nowymi zdjęciami i filmami, a materiały publikowane niegdyś idą w zapomnienie. Dokopanie się do fotografii sprzed lat to prawdziwe wyzwanie. Jednak okazuje się, że niektórzy są w stanie się go podjąć. Jedna z internautek przekopała się przez Instagram Kylie Jenner i doszukała się zdjęć jeszcze z 2011 roku. Pamiętacie jak wtedy wyglądała? Jest nie do poznania. 

Zobacz wideo Kylie Jenner pokazała owoc swojej trzyletniej pracy. Tym razem postawiła na kosmetyki dla dzieci

Kylie Jenner i Travis ScottKylie Jenner i Travis Scott nie są już razem? Tabloid ujawnia kulisy ich rozstania

Internautka znalazła stare zdjęcia Kylie Jenner. Jest nie do poznania

Jedna z tiktokerek zasłynęła w sieci, robiąc sklejkę zdjęć Kylie Jenner sprzed lat. Znalezione fotografie zostały wykonane kilkanaście lat temu, najstarsze sięgają 2011 roku. Celebrytka publikowała je na początku swojej kariery, jako jedne z pierwszych, które pojawiły się na jej Instagramie. Na niektórych pozuje sama, na innych pojawia się w towarzystwie rodziny lub przyjaciół. Kylie Jenner w ciągu kilkunastu lat przeszła ogromną metamorfozę. Bez wątpienia musiała przejść wiele zabiegów medycyny estetycznej. Na dawnych zdjęciach trudno ją rozpoznać.

Kylie JennerKylie zrobiła brwi jak Kendall i... Jessica Mercedes. Wykorzystała korektor

Opublikowane video robi furorę w mediach społecznościowych. Zgromadziło masę komentarzy. Internauci spierają się między sobą. Jedni uważają, że Kylie Jenner wygląda jak zupełnie inna osoba. Fani celebrytki za to zacięcie próbują jej bronić. Nie da się ukryć, że tych pierwszych jest zdecydowanie więcej. 

 Ona nawet nie wygląda jak trzecia kuzynka jej obecnego ja.
Ona nie jest tą samą osobą.
Zupełnie inna twarz - czytamy w komentarzach na TikToku.

Trzeba przyznać, że internautka wykonała kawał dobrej roboty. Pamiętacie jeszcze taką Kylie Jenner? Więcej zdjęć celebrytki sprzed lat znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Więcej o: