Marina pokazała szalejącego Liama. Na naszych oczach rośnie zdolny tancerz. Ale ma ruchy

Kto by się spodziewał, że syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego ma taki talent taneczny. A jednak. Chłopczyk już teraz świetnie sobie radzi na parkiecie. Spójrzcie tylko na to wideo.

Marina uwielbia dzielić się z fanami kadrami życia codziennego. Tak było i tym razem. Celebrytka wstawiła do sieci nagranie, na którym pokazała jak tańczy jej syn - Liam. Jego ruchy były zbliżone do nowoczesnego tańca - breakdance'a. Trzeba przyznać, że na naszych oczach rośnie niezły tancerz. Wyczucie rytmu ma naprawdę niesamowite, a jego "układ choreograficzny" był bardzo dynamiczny. Zresztą musicie to sami zobaczyć.

Polecamy: Marina z rodziną na wakacjach. Dokazywali na plaży. "Tyle miłości od was bije"

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Wojciech Szczęsny, Liam SzczęsnyLiam Szczęsny wie, jak rozbawić wszystkich. Tak się zwrócił do ojca

Marina pokazała rozkoszne nagranie z Liamem. Chłopczyk nieźle wywija

Marina i Wojciech Szczęsny są od 2018 roku dumnymi rodzicami Liama Szczęsnego. Pięcioletni chłopak uwielbia spędzać czas z rodzicami, a w szczególności z ojcem. To właśnie on płakał, kiedy Polska przegrała w jednym z meczów podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Teraz po intensywnym czasie zawodowym dla Wojciecha Szczęsnego i Mariny przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Zapracowani rodzice starali się wykorzystać każdą chwilę, żeby spędzić wspólnie czas z  synem. Liam Szczęsny zaprezentował rodzicom nowy talent. Okazuje się, że chłopczyk świetnie tańczy, czym dumna mama pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Zobacz też: Liam Szczęsny zabawnie zwrócił się do ojca. Wojciech go poprawił. To wideo zrobi wam dzień

Liam SzczęsnyLiam Szczęsny Instagram / Marina screen

Na InstaStories, które udostępniła Marina widać niesamowite ruchy młodego Liama Szczęsnego. Kto wie, może odziedziczył talent artystyczny po mamie i w przyszłości zostanie tancerzem? Widać, że ma sporo zapału, a jego ruchy taneczne z pewnością rozczulą niejedną mamę.

Więcej o: