Marina pokazała szalejącego Liama. Na naszych oczach rośnie zdolny tancerz. Ale ma ruchy

Kto by się spodziewał, że syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego ma taki talent taneczny. A jednak. Chłopczyk już teraz świetnie sobie radzi na parkiecie. Spójrzcie tylko na to wideo.

Marina uwielbia dzielić się z fanami kadrami życia codziennego. Tak było i tym razem. Celebrytka wstawiła do sieci nagranie, na którym pokazała jak tańczy jej syn - Liam. Jego ruchy były zbliżone do nowoczesnego tańca - breakdance'a. Trzeba przyznać, że na naszych oczach rośnie niezły tancerz. Wyczucie rytmu ma naprawdę niesamowite, a jego "układ choreograficzny" był bardzo dynamiczny. Zresztą musicie to sami zobaczyć.

Polecamy: Marina z rodziną na wakacjach. Dokazywali na plaży. "Tyle miłości od was bije"

Zobacz wideo Marina skradła show na czerwonym dywanie. Największe gwiazdy

Marina pokazała rozkoszne nagranie z Liamem. Chłopczyk nieźle wywija

Marina i Wojciech Szczęsny są od 2018 roku dumnymi rodzicami Liama Szczęsnego. Pięcioletni chłopak uwielbia spędzać czas z rodzicami, a w szczególności z ojcem. To właśnie on płakał, kiedy Polska przegrała w jednym z meczów podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Teraz po intensywnym czasie zawodowym dla Wojciecha Szczęsnego i Mariny przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Zapracowani rodzice starali się wykorzystać każdą chwilę, żeby spędzić wspólnie czas z  synem. Liam Szczęsny zaprezentował rodzicom nowy talent. Okazuje się, że chłopczyk świetnie tańczy, czym dumna mama pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Zobacz też: Liam Szczęsny zabawnie zwrócił się do ojca. Wojciech go poprawił. To wideo zrobi wam dzień

Liam SzczęsnyLiam Szczęsny Instagram / Marina screen

Na InstaStories, które udostępniła Marina widać niesamowite ruchy młodego Liama Szczęsnego. Kto wie, może odziedziczył talent artystyczny po mamie i w przyszłości zostanie tancerzem? Widać, że ma sporo zapału, a jego ruchy taneczne z pewnością rozczulą niejedną mamę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.