Księżna Diana po 50. roku życia. Eksperci stworzyli niezwykły portret. Można mieć ciarki

Eksperci wykonali komputerowy portret księżnej Diany, który robi ogromne wrażenie. Tak mogłaby wyglądać, gdyby wciąż żyła.

Księżna Diana zginęła, mając zaledwie 36 lat w tragicznym wypadku samochodowym. Jej odejście wstrząsnęło całym światem, bo była dla świata wyjątkową postacią. Przez lata można było czytać o różnych teoriach spiskowych, z których wynikało, że jej śmierć była upozorowana. Swego czasu uwierzył w nie nawet książę Harry.

Zobacz wideo 5 nieznanych faktów z życia księżnej Diany

Edyta Golec - dom Edyta Golec sama urządziła dom. Taras to marzenie, ale spójrzcie na kominek. Boski!

Tak wyglądałaby księżna Diana po 50. roku życia

Księżna Diana dziś miałaby 61 lat i z pewnością wiele osób się zastanawia, jak mogłaby wyglądać. Dzięki sztucznej inteligencji z łatwością można stworzyć wizualizację wyglądu różnych osób. Eksperci przy pomocy zaawansowanej technologii, którą wykonuje się określaniu osób zaginionych czy porwanych stworzyli jej portret i zaprezentowali, jak by wyglądała po 50. roku życia. Przy jego tworzeniu wzięto pod uwagę jej historię medyczną, pulę genów, a także postarali się uwzględnić wspomnienie bolesnego rozwodu z Karolem III. Cały proces zajął siedem dni i trzeba przyznać, że efekt wygląda bardzo realistycznie.

+Tak wygl?da?aby ksi??na Diana w wieku 50lat+Tak wygl?da?aby ksi??na Diana w wieku 50lat Splash News (en)

Myślicie, że księżna Diana faktycznie mogłaby tak wyglądać?

Księżna Diana planowała przeprowadzkę z Williamem i Harrym

W połowie 2021 roku były współpracownik Diany Stewart Pearce ujawnił, że księżna przed śmiercią planowała przeprowadzić się z synami do Stanów Zjednoczonych. W jej głowie zrodził się plan zrealizowania kilku projektów, jednak przede wszystkim rozważała tworzenie filmów dokumentalnych. Ta informacja natychmiast pobudziła wyobraźnię fanów rodziny królewskiej, którzy stwierdzili, że zmiana miejsca zamieszkania Harry'ego i Meghan mogła mieć związek z matką księcia.

Księżna Diana Księżna Diana podczas pierwszych świąt w pałacu zaliczyła wpadkę

Więcej o: