Sześcioletnia dziewczynka ma wyrzeźbiony brzuch. Internauci zaniepokojeni: To już przesada

Kynlee Heiman to mała miss, której wygląd budzi ogromne kontrowersje. Ostatnio fani zwrócili uwagę na jej sylwetkę. Wyrzeźbiony brzuch niepokoi.

Kynlee Heiman to zaledwie sześcioletnia dziewczynka, która mimo młodego wieku może się pochwalić dużym doświadczeniem w świecie show-biznesu. Występowała już w konkursach piękności, gdzie zdobyła masę tytułów, a oprócz tego zagrała w filmie i sprawdza się jako dziecięca modelka. Fanów zaniepokoił fakt, że rodzice zmuszają ją do tak ciężkiej pracy.  

Zobacz wideo Wersow sześć lat temu wzięła udział w wyborach miss. Jest nie do poznania

Sześciopak sześciolatki dziewczynki budzi ogromne kontrowersje

Kynlee Heiman może się pochwalić 22 nagrodami zdobytymi podczas wyborów miss. Podczas jednego z konkursów udało jej się nawet wygrać równowartość dziesięciu tysięcy złotych. I choć dziewczynka na scenie czuła się jak ryba w wodzie, to tego typu wydarzenia nie są w żaden sposób uregulowane prawnie i cieszą się złą sławą w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jej rodzice prowadzą Instagramowy profil sześciolatki, na którym chwali się również nową pasją, jaką jest gimnastyka. 

Kynlee Heiman ma zaledwie sześć lat i mocno wyrzeźbione mięśnie brzucha. Od razu widać, że poświęca sporo wysiłku, aby osiągać jak najlepsze wyniki. Jej wygląd niepokoi fanów. Pod postami zwracają uwagę na to, że sprawia wrażenie przepracowanej. Warto również zaznaczyć, że rodzice dziewczynki odkryli jej potencjał, kiedy ta miała 12 miesięcy i zaczęli go od razu wykorzystywać. Negatywne komentarze można przeczytać, chociażby pod jednym ze zdjęć, opublikowanym po jednym z konkursów miss.

Czy to małe dziecko ma sześciopak?
To jest takie smutne. Uwielbiam oglądać gimnastykę tej dziewczynki, ale to już przesada. Moja córka ma pięć lat i uczestniczy w konkursach tanecznych. Ma kostium dostosowany do wieku i delikatny makijaż. Ta mała dziewczynka wygląda jak nastolatka. Za wcześnie na dorosłość.
Pozwól swojemu dziecku być dzieckiem. Ona wygląda jak dorosła - czytamy w komentarzach.
 

Sylwetka sześcioletniej miss to nie jedyna rzecz, która budzi kontrowersje w jej wyglądzie. Jakiś czas temu pisaliśmy również o tym, że podczas konkursów ma bardzo mocny makijaż i doczepiane włosy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.