Anna Lewandowska na kolejnej okładce. Stylizacja zadziorna: czarna suknia i ciężkie buty

Zdjęcie Anny Lewandowskiej trafiło na okładkę "Twojego Stylu". Trenerka zaczyna wyrastać na prawdziwą ikonę mody.

Anna Lewandowska dość długo szukała własnego stylu. Sportsmenka i bizneswoman na początku kariery zaliczała modowe wpadki. Rzadko eksperymentowała ze stylem, a na wielkich wyjściach wyglądała dość bezbarwnie. W ciągu ostatnich kilku lat Lewandowska zaczęła coraz bardziej interesować się modą, a wielu jej strojów nie powstydziłby się największe gwiazdy Hollywood. Dowodem tego jest okładkowe zdjęcie trenerki, które pojawiło się w styczniowym wydaniu "Twojego Stylu".

Zobacz wideo Anna Lewandowska o sekrecie wyglądu męża

Joanna BrodzikBrodzik od czasów "Magdy M." przeszła metamorfozę. Tej fryzury nie pamiętacie

Anna Lewandowska na okładce "Twojego Stylu". Ze zdjęciami pojawiła się trudna rozmowa

Na fotografii z okładki czasopisma Anna Lewandowska pozuje z profilu. Kucając, odwraca głowę do obiektywu, lekko się uśmiechając. Prezentując się w tej pozie, trenerka wyeksponowała przepiękną, długą suknię bez ramiączek, której tren ciągnie się po ziemi. Do zwiewnej, wieczorowej kreacji dobrała ciężkie wysokie, skórzane buty z klamrami, na wysokim słupkowym obcasie. Całość stylizacji dopełniła nieco rozwiana fryzura i bardzo delikatny makijaż.

 

Małgorzata RozenekFalujące ściany i problemy z proporcjami. Rozenek nie jest mistrzynią Photoshopa

Zdjęcie Lewandowskiej nie zdobiły jedynie okładki "Twojego Stylu", ale były też ilustracją do wywiadu, którego udzieliła trenerka. Jak przyznała w instagramowym wpisie, rozmowa była trudna i dotyczyła m.in. kryzysów, z którymi zmagała się w życiu.

To była dla mnie wyjątkowa i niełatwa rozmowa dla "Twojego Stylu", która skłoniła mnie do refleksji nad przeszłością - napisała.

Sportsmenka dodała, że w jej życiu nie zawsze było łatwo i nic nie dostała za darmo. Wyznała również, że zawsze pomagał jej sport.

Nie ma wątpliwości, że aktywność fizyczna zawsze była niezwykle ważna w życiu Anny Lewandowskiej. Trenerka nie osiada jednak na laurach, a do jej pasji cały czas dochodzą kolejne. W ostatnim czasie "Lewa" zapalała ogromną miłością do tańca - do tego stopnia, że wzięła udział w odbywającym się w Barcelonie pierwszym zjeździe bachaty.

Więcej o: