Pazurowie żyją bez ślubu kościelnego. Żałują? Edyta cytuje klasyka i stawia sprawę jasno

Fani zapytali Edytę Pazurę, czy żałuje, że nie ma ślubu kościelnego. Co odpowiedziała?

Historia Cezarego i Edyty Pazurów jest niezwykle romantyczna. Poznali się w 2007 w wagonie WARS, w trakcie podróży z Krakowa do Warszawy. Ona miała wówczas 19 lat, a on był bardzo znanym aktorem. Pobrali się po dwóch latach znajomości, kiedy Edyta była w ósmym miesiącu ciąży. Wówczas jednak nie zdecydowali się na ślub kościelny. Czy żałują tej decyzji? Edyta Pazura rozwiała wszelkie wątpliwości. 

Najbrzydsze suknie ślubne gwiazdSpadochron? Nie, to suknia ślubna Liszowskiej. Są jeszcze brzydsze

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Edyta Pazura nie potrzebuje ślubu kościelnego: Miłość jest w sercu. To uczucie, a nie papierek 

Edyta Pazura niedawno zorganizowała na Instagramie Q&A podczas, którego dostała sporo pytań od fanów. Jedno z nich dotyczyło małżeństwa celebrytki. 

Czy żałujesz, że nie macie ślubu kościelnego? - zapytała jedna z osób.

Pazura nie pominęła wiadomości i wyjaśniła, co sądzi na ten temat. 

Miłość jest w: sercu, gestach, szacunku - to uczucie, a nie papierek. Znam wiele par, które nie mają ślubu - nawet cywilnego - i świetnie funkcjonują.

Na koniec zacytowała Edwarda Stachurę:

Miłość i czynienie miłości to jedno. Bez czynienia miłości, miłości nie ma.

Cezary Pazura trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Pierwsze małżeństwo aktora zakończyło się rozwodem kościelnym. Udało mu się udowodnić, że jeszcze przed ślubem jego pierwsza żona (Żaneta) uczęszczała do psychologa. Była to przesłanka do unieważnienia ślubu. Jego drugą żoną była Weronika Marczuk. Aktor miał starać się także o kościelne unieważnienie tego związku, jednak tym razem nie udało mu się to. 

Cezary Pazura jest chorobliwie zazdrosny o żonę

Na początku stycznia 2023 roku Pazurowie wystąpili w programie Izabeli Janachowskiej, gdzie opowiedzieli o swoim związku. Aktor nie zamierzał niczego ukrywać. Od razu przyznał, że jest chorobliwie zazdrosny o żonę i rozważa, czy nie powinien przypadkiem zwrócić się do specjalistów o pomoc w tej kwestii. A zaczęło się niewinnie - od pytania, czy duża różnica wieku między mężem a żoną (Edytę i Cezarego dzieli 26 lat) może być kiedyś problemem. TUTAJ przeczytacie więcej na ten temat. 

Radosław LiszewskiRadek Liszewski żonę poznał w szkole. Są razem prawie 30 lat [ZDJĘCIA]

Więcej o: