Anna Lewandowska nie ma już nic do ukrycia. Pokazała twarze Klary i Laury. Rodzinny kadr rozczula

Anna Lewandowska zaskoczyła fanów na Instagramie. Trenerka opublikowała kadr, na którym widać twarze Klary i Laury. Dziewczynki chętnie pozowały do zdjęcia, robiąc śmieszne miny.

Anna Lewandowska przez długi czas ukrywała twarze córek, zresztą jak inne ukochane polskich piłkarzy. Z czasem coraz śmielej publikowała kadry, na których można było zobaczyć jej pociechy bokiem, a nawet z profilu. Dbała jednak o to, by nie pokazywać dokładnie całych ich twarzy. Podczas mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze kibice mieli okazję zobaczyć chwytający za serce widok Wojciecha Szczęsnego z płaczącym synem. Realizator ujawnił również wizerunek małego Liama. "Lewa" również sprawiła gratkę fanom i pochwaliła się na InstaStories rodzinnym kadrem z córkami i mężem. Humory im dopisywały. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Klara Lewandowska zna kilka języków, a Stanisław Rozenek szyje. Oto talenty dzieci gwiazd

Zobacz wideo Anna Lewandowska w zmysłowym tańcu na zjeździe bachaty. Oj, Robert będzie zazdrosny!

Anna Lewandowska pokazała twarze Klary i Laury. Rodzinny kadr rozczula 

Anna Lewandowska ceni sobie czas spędzony z rodziną. Z uwagi na liczne obowiązki trenerka jest w ciągłym biegu i sporo podróżuje. Gdy może zwolnić, każdą chwilę poświęca córkom. Na InstaStories pojawił się nowy kadr, który przedstawia rodzinę Lewandowskich. Trenerka do zdjęcia zapozowała robiąc dzióbek, a w ślad za nią poszła Laura. Klara i Robert Lewandowski błysnęli szerokimi uśmiechami. Trenerka skorzystała z jednego z ulubionych gifów i zasłoniła oczy dziewczynek emotikoną przedstawiającą okulary. 

Anna Lewandowska pokazała twarze Klary i Laury. Rodzinny kadr rozczulaAnna Lewandowska pokazała twarze Klary i Laury. Rodzinny kadr rozczula Fot. Instagram/ annalewandowska

Meghan Markle, książę Harry, Ellen DegeneresEwakuacja w Kalifornii. Mieszkają tam Harry i Meghan. Ellen wrzuciła nagranie

Za każdym razem gdy "Lewa" pokazuje córki, fani dyskutują, do kogo dziewczynki są bardziej podobne. Kto wie, być może niebawem Anna Lewandowska zrezygnuje z zasłaniania twarzy pociech i zaprezentuje je w pełnej okazałości. Nie jest tajemnicą, że Klara i Laura naśladują sławną mamę i może okazać się, że same będą chciały zaistnieć w mediach. 

Więcej o: