Córka Izabeli Trojanowskiej nie poszła w ślady mamy, ale robi karierę za granicą. Na koncie sukcesy

Córka Izabeli Trojanowskiej jest niezwykle utalentowana, ale nie chciała podbijać rodzimego show-biznesu. Ukończyła dwa kierunki studiów i uwiła sobie gniazdko za granicą.

Izabela Trojanowska przez 34 lata była związana z matematykiem Markiem Trojanowskim. Para doczekała się córki. Roxana niedawno skończyła już 31 lat. Choć jest niezwykle utalentowaną kobietą, to nie zdecydowała się obrać kierunku artystycznego, tak jak zrobiła to jej znana mama. Dziś cieszy się karierą za granicą.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Córka Izabeli Trojanowskiej studiuje prawo za granicą

Roxana Trojanowska już kilka lat temu wyjechała z Polski, aby rozpocząć studia. Początkowo mieszkała w Wiedniu, gdzie udało jej się ukończyć antropologię, a następnie przeprowadziła się do Berlina na studia prawnicze. To tutaj się osiedliła i zatrudniła w jednej z kancelarii. Nie osiada jednak na laurach i kontynuuje edukację. Niebawem stanie przed wyborem specjalizacji.

Zdała na aplikację i robi dwa lata, które pozwolą jej wybrać specjalizację. Trzymam za nią kciuki, bo ma bardzo ciężko - mówiła Izabela Trojanowska w rozmowie z Party.

Roxana Trojanowska uwielbia śpiewać, a także grać na gitarze czy pianinie. Oprócz tego miała okazję wystąpić w jednym z odcinków "Klanu", wcielając się w rolę druhny na ślubie Agaty granej przez Marię Niklińską. Córką Izabeli Trojanowskiej pokazywała się również z mamą na ściankach, jednak z uwagi na hejt stwierdziła, że show-biznes nie jest dla niej. Dziś niechętnie udziela się w mediach społecznościowych i ceni życie z dala od blasku fleszy.

Nie chciała od momentu, kiedy zorientowała się, że nie mam życia prywatnego. [...] Nie chciała, aczkolwiek chodzi na lekcje śpiewu, ma piękny głos - dodała Izabela Trojanowska, wyjaśniając, dlaczego córka nie wybrała kariery w show-biznesie.

Więcej zdjęć Roxany Trojanowskiej znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.