Andrzej Piaseczny świętuje urodziny razem z mamą. Uwagę zwraca liczba na torcie. "Balangujemy cały tydzień"

Andrzej Piaseczny obchodzi 52. urodziny. Artysta miał podwójną okazję do świętowania. Tort dzielił z mamą, która skończyła 85 lat. Dumny syn zapozował z panią Alicją do wspólnego zdjęcia, a uroczym kadrem pochwalił się w mediach społecznościowych.

Andrzej Piaseczny celebruje 52. urodziny w towarzystwie mamy, która swoje święto miała dwa dni wcześniej niż syn. W tym roku pani Alicja skończyła 85 lat. Wokalista przyznał, że rodzinne świętowanie stało się już tradycją. Nie obyło się bez wspólnego zdjęcia, którym Piaseczny pochwalił się na Instagramie. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którzy nie szczędzili artyście i jego mamie życzliwych słów.

Zobacz wideo Doda komentuje konflikt z Andrzejem Piasecznym

Andrzej Piaseczny pochwalił się fotografią z urodzin. Świętuje z ukochaną mamą

Życie prywatne Andrzeja Piasecznego od lat było tematem plotek i spekulacji, ale muzyk konsekwentnie milczał na jego temat. Dopiero dwa lata temu zdecydował się dokonać coming outu, a mamą pochwalił się światu przy okazji udziału w programie "Starsza pani musi fiknąć" w stacji TVN. Widzowie od razu pokochali panią Alicję. Od tamtej pory możemy częściej podziwiać rodzinne kadry na Instagramie wokalisty. Najnowsze, urodzinowe zdjęcie mamy i syna zrobiło furorę w sieci. Zapozowali z tortem, na którym pojawiły się wyjątkowe świeczki. Razem skończyli 137 lat.

W tym roku balangujemy cały tydzień. Jutro moje urodziny w @mystorygdynia. Pojutrze, zapowiadana kilka razy poprawka, a w ramach biforku nasza tradycja wspólnego świętowania. Ładnie, prawda? - napisał Andrzej Piaseczny na Instagramie.
 

Pod postem Piasecznego pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów, którzy składali zarówno idolowi, jak i pani Alicji najlepsze życzenia z okazji urodzin.

Wszystkiego najlepszego dla was. Takich pięknych uśmiechów na co dzień jak na tym zdjęciu.
Mama wygląda bardzo młodo. Zdrówka, reszta sama przyjdzie.
Zawsze jestem pod wrażeniem, z jaką czułością dbasz o swoją mamusię - czytamy na Instagramie.

Andrzej Piaseczny i pani Alicja wiele razem przeszli. Kiedy ojciec muzyka odszedł, syn starał się mocno wspierać matkę w tych trudnych chwilach. Ich więź jeszcze bardziej się umocniła i dziś jest niezwykle silna.

Więcej zdjęć Andrzeja Piasecznego znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.