Andrzej Piaseczny o relacjach z rodzicami. "Kocham Cię Mamo". W końcu padły też ważne słowa o ojcu

Andrzej Piaseczny ostatnio świętował 80. urodziny swojej mamy. Zdjęciem z obchodów pochwalił się na Instagramie. Przyznał, że trudne relacje z ojcem zbliżyły go do matki.

Piasek w 80. urodziny swojej mamy publicznie wyznał, że ją kocha. Na swoim Instagramie opublikował urocze zdjęcie, na którym uśmiechnięta jubilatka trzyma bukiet róż. Urodziny to też okazja do wspomnień. Relacje wokalisty z rodzicami nie zawsze były takie dobre.

Dzisiaj moja Mama Alicja świętuje osiemdziesiąte urodziny. Kocham Cię Mamo.

Fani Piaska również złożyli pani Alicji najlepsze życzenia.

Zdrowia dla mamy! My też ją kochamy! Piękna kobieta!
Serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze. Zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń!

Andrzej Piaseczny w jednym z wywiadów, który teraz przywołał portal „Jastrząb.pl”, opowiadał o swoich relacjach z rodzicami.

Ojciec był wymagający, miałem wrażenie, że nie wszystkie moje życiowe wybory akceptuje. To się zmieniło, gdy zapadł na raka. Przed śmiercią tata wyznał mi, że jest ze mnie dumny. Trudno opisać, jak ważne były dla mnie te słowa. Nie wiem, czy ja mu odpowiedziałem, że też jestem z niego dumny, ale mam pewność, że ojciec znał moje uczucia - mówił Piasek.

Wokalista przyznał, że uczucie do mamy nie zawsze było tak mocne, jak teraz. Drogę do obecnej relacji budował bardzo długo. Dopiero po śmierci ojca, mama zyskała dla niego na znaczeniu.

Gdy dorastamy, zmienia się nasz stosunek do rodziców. Najpierw są dla nas całym światem, później troszkę się tego uzależnienia wstydzimy. A potem je odbudowujemy na innych zasadach - tę wypowiedź Piaska przywołał Pomponik.pl

Piasek i jego mama wspólnie przeżywali śmierć ojca i wspierali się nawzajem, kiedy ten odchodził. Teraz ich stosunki są godne podziwu i zazdrości. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, że ku rozczarowaniu wielu Polek jedyną kobietą w życiu Andrzeja Piasecznego jest jego mama.

PC

Więcej o:
Komentarze (40)
Andrzej Piaseczny 'Piasek' świętował urodziny mamy. Wokalista o trudnych relacjach z rodzicami
Zaloguj się
 • montezuma1234

  Oceniono 24 razy 14

  Nie przepadam za nim ale też mi nie przeszkadza. Oczywiście ,każdy wie dlaczego jest z matką tak związany. Jego sprawa. Nie lubię tylko kłamstwa, a on jest nieszczery.

 • staefun

  Oceniono 20 razy 12

  W mojej opinii to ta sama kategoria osobnicza co pewien mieszkaniec Żoliborza: rozpaczliwe wyparcie własnych skłonności manifestujące się poświęceniem innej dziedzinie życia: w tych przypadkach to muzyka i polityka - aż do uzyskania perfekcji (jeden jest znakomitym politykiem, a drugi znakomitym muzykiem). Brak jakichkolwiek partnerek życiowych i jednocześnie absolutny kult matki. No i odwracanie uwagi deklarowaniem konsereatywnych poglądów (patrz ostatnie "szpilki" wbijane przez A.P. środowisku homoseksualistów).

 • Gość: gość

  Oceniono 19 razy 11

  Takiego syna tylko pozazdrościć.

 • Gość: 56

  Oceniono 33 razy 11

  STOP promocji hipokrytów!!!

 • Gość: GOSCIU

  Oceniono 28 razy 6

  DLACZEGO HIPOKRYTO DZIWISZ SIĘ, ŻE OSOBY HOMO KRZYCZĄ SWOJE POGLĄDY. NIE DA SIĘ WALCZYĆ O RÓWNE PRAWA SIEDZĄC JAK MYSZ W CHATYNCE W ŚWIĘTOKRZYSKIEM. TYLKO DO KARANIA MAMY BYĆ NA RÓWNI Z HETERO?

 • dave1919

  Oceniono 7 razy 3

  .

  .NIENAWIDZĘ HOMOFOBÓW , I DO TEGO JESZCZE HIPOKRYTÓW

  .

 • Gość: Dgjkkgfv

  Oceniono 1 raz 1

  Tajemniczy don pedro

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX