Jennifer Aniston bez makijażu przyłapana przez paparazzi. Uwagę zwraca jej niepokojący uśmiech

Jennifer Aniston została przyłapana przez paparazzi na lotnisku. Zdjęcia gwiazdy zadziwiają.

Jennifer Aniston jak co roku wybrała się na noworoczną podróż do Meksyku. Towarzyszyli jej sławni przyjaciele Jason Kent Bateman, znany z takich hitów, jak "Ozark" czy "Szefowie wrogowie" oraz amerykański prezenter, gospodarz talk-show "Jimmy Kimmel Live!" - Jimmy Kimmel. Na lotnisku, po powrocie do USA, czekali na nich paparazzi.

Zobacz wideo Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Insagrama. Teraz rozbija... telefon

Ewel0naPrzez lata poprawiały urodę. Ewel0na, Justyna Gradek. Pamiętacie je kiedyś?

Jennifer Aniston przesadziła z botoksem?

Jennifer Aniston na zdjęciach paparazzi nie przypomina samej siebie. I to nie dlatego, że na czas podróży zrezygnowała z makijażu. Wygląda na to, że aktorka mogła niedawno odwiedzić gabinet medycyny estetycznej. Na wielu zdjęciach widać, że ma problem z mimiką, głównie z uśmiechaniem się. Nowy uśmiech Aniston wygląda bardzo sztucznie. Podobny efekty widać było przed laty u Nicole Kidman, która niejednokrotnie przesadzała z botoksem

Przypomnijmy, że przed laty Aniston przyznała, że korzystała z botoksu, ale później zapewniała, że zrezygnowała ze wszelkich wypełniaczy.

Ludzie myślą, że robię dużo zastrzyków z botoksu, ale tak nie jest. Nie mówię, że tego nie próbowałem, ale widzę, że to równia pochyła. Wszystkie te kosmetyczne rzeczy wyglądają na mnie śmiesznie. Jak dbam o siebie dzisiaj? Cóż, starzeję się i moja skóra się zmienia. Dojrzałam do tego, aby na plażę smarować się filtrem 60, a brak naturalnej opalenizny nadrabiam opalenizną sztuczną. W sumie to nie przejmuję się już tak bardzo swoim wyglądem - mówiła jeszcze w 2011 roku.

Później gwiazda "Przyjaciół" narzekała jeszcze, że botoks pozbawia twarze charakteru, mówiła o kolegach po fachu, którzy "wstrzykują sobie to gówno".

To po prostu nie pomaga. To taka równia pochyła. Oni po prostu zaczynają tracić perspektywę - to ich nowa normalność, więc trudno jest im przestać [się ostrzykiwać - red.] - cytuje aktorkę portal E News.

Myślicie, że Aniston zmieniła zadanie na temat wypełniaczy i botoksu? Przypomnijmy, że od lat mówi się też o tym, że poszła pod nóż chirurga plastycznego i skorygowała nos. 

Najnowsze zdjęcia Jennifer Aniston znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Więcej o: