Blake Lively zażartowała z ciążowego brzucha. Pokazała zdjęcie przed i po. "Coś chyba nie działa"

Blake Lively i Ryan Reynolds uchodzą za jedną z najpopularniejszych par w Hollywood. Ich rodzina wkrótce znów się powiększy. Na Instagramie pojawił się post, w którym aktorka w wymowny sposób skomentowała ciążę. Widać, że dobry humor dopisuje.

Blake Lively i Ryan Reynolds starają się chronić prywatność, ale jak już wrzucają zdjęcia do sieci, to robią to w wielkim stylu. Gwiazda "Plotkary" i jej mąż słyną z wyjątkowego poczucia humoru. Aktorka potrafi nawet żartować we wpisach pod zdjęciami z ciążowymi krągłościami. Tym razem opublikowała na Instagramie niestandardowe zestawienie fotek "przed" i "po", okraszając je zabawną treścią.

Zobacz wideo Sylwia Nowak od 3 lat stara się o dziecko. Ludzie mówią, że jest "karierowiczką"

Blake Lively i Ryan Reynolds spodziewają się czwartego dziecka. Aktorka zażartowała z ciążowego brzucha

W internecie krąży mnóstwo postów i memów, w których Blake i Ryan przekomarzają się między sobą. Publiczna wymiana uszczypliwości tylko umacnia wizerunek zgranego i szczęśliwego małżeństwa. Kiedy para ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka, Reynolds opublikował zdjęcie żony w ciąży, podpisując je z przekąsem: "Ja to zrobiłem". Najnowszy wpis wrzucony do sieci przez gwiazdę "Plotkary" pokazuje zestawienie dwóch zdjęć aktorki i jej osobistego trenera Dona Saladino. Fotografia "przed" przedstawia celebrytkę z odsłoniętym brzuchem, kiedy mogła pochwalić się wysportowaną sylwetką. Ujęcie "po" jest bardziej aktualną fotografią, gdzie widać jej ciążowe krągłości. Podpisała wpis, sugerując, że treningi nie idą zgodnie z planem.

Ćwiczę według programu treningowego @donsaladino od kilku miesięcy. Coś chyba nie działa - czytamy na Instagramie Blake Lively.
 

Internauci przyzwyczajeni do humorystycznych podpisów Blake Lively pod zdjęciami natychmiast podchwycili żart aktorki i w podobny sposób skomentowali jej najnowszą fotografię.

Kocham twoje poczucie humoru. Prawdopodobnie, przypadkowo zjadłaś nasiona arbuza.
Może to po prostu wzdęcie? Albo Ryan ukrył się w twoim brzuchu?
To nie wina trenera, to wina bycia na diecie Ryana - czytamy na Instagramie.

Blake Lively i Ryan Reynolds tworzą parę od 2010 roku. Spotkali się na planie filmu "Green Lantern" i od razu między nimi zaiskrzyło. Pobrali się w 2012 roku. Wspólnie wychowują już trzy córki, siedmioletnią James, pięcioletnią Inez i dwuletnią Betty.

Więcej zdjęć Blake Lively znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o: