Adele ma problemy ze zdrowiem. Ledwo się rusza: Dokucza mi potwornie

Adele w sylwestra, podczas występu w Las Vegas, zaniepokoiła fanów. Artystka ledwo poruszała się po scenie. Zabrała głos i wyjaśniła, co jej dolega.

Adele była gwiazdą sylwestrowego show w Las Vegas, gdzie przebywa od jesieni w ramach rezydentury (seria koncertów w jednym mieście). Imprezy są organizowane z wielką pompą, a według "The Sun" za jeden kilkugodzinny występ zgarnie nawet 500 tys. funtów, czyli ok. 2,7 mln zł. Każde z widowisk budzi zachwyt, jednak głośno jest o występie z 31 grudnia. Adele wystraszyła zebranych. Okazało się, że miała trudności z poruszaniem się. Co się stało?

Zobacz wideo Zobaczcie, jak jej poszło

Adele ma problemy ze zdrowiem. Wyjaśniła, co się stało

Daily Star poinformował, że artystka w pewnym momencie zaczęła kuleć. Od razu wyjaśniła, co jej dolega.

Ostatnio muszę kuśtykać, bo dokucza mi potwornie bolesna rwa kulszowa - wyznała.

Adele problemy z rwą kulszową ma od lat. W jednym z wywiadów opowiedziała więcej o dolegliwościach, które do niej powracają co jakiś czas:

Plecy dokuczały mi tak naprawdę przez połowę mojego życia. Ataki zwykle mają miejsce, gdy się stresuję lub przyjmuję złą postawę ciała. Pierwszy dysk wypadł mi w wieku 15 lat, gdy kichnęłam. Po cesarskim cięciu mój rdzeń zrobił się właściwie bezużyteczny - powiedziała w rozmowie z magazynem "The Face".

Rwa kulszowa to bardzo bolesne i nawracające schorzenie. Inaczej nazywana jest zapaleniem korzonków. Czym się objawia? Pojawia się ostry, przeszywający ból. Trudno jest przyjąć dogodną pozycję, gdyż niemal każda powoduje dyskomfort. W przypadku ataku warto sięgnąć po lek bez recepty o działaniu przeciwzapalnym. Więcej o rwie kulszowej przeczytasz tutaj: Rwa kulszowa: co to jest? Objawy, leczenie, ćwiczenia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.