Edyta Herbuś wywołała oburzenie zdjęciem z gór. Internauci grzmią. "Później TOPR ma robotę"

Edyta Herbuś wybrała się z najbliższymi w góry i opublikowała zdjęcia z Kasprowego Wierchu. Jej buty wywołały poruszenie.

Edyta Herbuś tegoroczny okres świąteczno-sylwestrowy spędza z dala od domu. Aktorka wraz z rodziną wybrała się w góry, skąd dzieli się obszerną fotorelacją. Miała okazję wybrać się na dyskotekę, zobaczyć Krupówki, ale to relacja z Kasprowego Wierchu wywołała ogromne poruszenie. Poszło o... buty.

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Edyta Herbuś pozuje w obcasach na Kasprowym Wierchu

Edyta Herbuś opublikowała serię zdjęć z wypadu w góry. Aktorka zaprezentowała rozmaite pozy i widać, że się świetnie bawiła. Tego dnia postawiła na ciepłą stylizację składającą się z czarnego płaszcza od Bizuu wartego 1400 złotych, który zestawiła z jeansami klasyczną torebką od Chanel za około 30 tysięcy złotych. Szczególną uwagę przykuły buty na obcasie. 

Te ostatnie chwile w roku chciałoby się spędzić jak najbardziej beztrosko... Na szczęście aura sprzyja wygłupom w energii dzieciaka. Tego mi właśnie było trzeba! Dzięki za dużo śniegu i te piękne górskie widoki! Na poważniejsze podsumowanie znajdę czas trochę później. Teraz mam ochotę na jak najwięcej szaleństwa i dzikie tańce na śniegu - pisała Edyta Herbuś.

Edyta HerbuśEdyta Herbuś Instagram @edytaherbus

Kto by się spodziewał, że te "dzikie tańce na śniegu" i buty na obcasie wywołają takie poruszenie. W komentarzach zarzucano Edycie Herbuś, że jej ubiór był nieodpowiedni na taką wyprawę.

Pięknie, tylko trochę obciach z torebunią i w botkach na obcasie w góry, nawet kolejką.
Serio, takie buty na wycieczkę w góry? A później TOPR ma robotę.
Poważnie, w takich butach tam pani weszła/wjechała? - pisali internauci?

Edyta Herbuś natychmiast ruszyła z wyjaśnieniami i przyznała, że zabrała dziadków w góry, a na sam Kasprowy Wierch dotarli kolejką.

Pytacie o buty. Oczywiście, że to nie obuwie do chodzenia po górach. To wycieczka z dziadkami kolejką, a nie górska wspinaczka - sprostowała Edyta Herbuś.

Edyta HerbuśEdyta Herbuś Instagram @edytaherbus

Więcej zdjęć z rodzinnej wycieczki aktorki znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o: