Dzień Babci 2022. Gwiazdy zamieściły wzruszające zdjęcia. Bije z nich mnóstwo ciepła!

Dzień Babci, który obchodzi się 21 stycznia, sprzyja odwiedzinom bliskich nam kobiet w celu podziękowania za ogrom miłości, jaką nam dały. Gwiazdy postanowiły z tej okazji podzielić się zdjęciami ze swoimi ukochanymi babciami.

Więcej na temat dnia babci przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Dzień Babci obchodzony 21 stycznia jest dla wszystkich wyjątkowym świętem. Raz w roku, w tym szczególnym dniu możemy podziękować naszym babciom za ogrom ciepła oraz wsparcie, które od nich otrzymaliśmy. Z podobnego założenia wyszły gwiazdy show-biznesu, które postanowiły podzielić się zdjęciami ze swoimi bliskimi. Fotografie, które dodały, sprawią, że w oku zakręci się niejedna łezka. 

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate świętują 10. rocznicę w rodzinnym gronie

Gwiazdy pokazały zdjęcia z babciami. Od tych fotografii bije niesamowity blask!

Edyta Herbuś na Instagramie opublikowała piękny wpis z okazji wyjątkowego święta. Aktorka ma bardzo bliską więź ze swoją babcią, czego dowodem mogła być jej relacja na Instagramie, kiedy zapłakana opowiadała o jej stanie zdrowia.

 

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a gwiazda nadal może się cieszyć kontaktem z bliską jej sercu osobą. Celebrytka wstawiła do mediów społecznościowych post. Napisała w nim poruszające słowa:

Życzę dziś wszystkim babciom świata, takiej miłości, jakiej my doświadczamy z Tolcią. Niech was bliscy otulają ciepłem, radością i wdzięcznością właśnie za to, że jesteście. Ślemy wam kochane babcie najsłodszy uśmiech poranka — napisała.
 

Piękne zdjęcie bez babci, ale za to z kwiatami dodał Mateusz Gessler. Restaurator pozował z czerwonymi, prawdopodobnie od wzruszenia, oczami i bukietem żółtych tulipanów. Pod fotografią napisał:

Kwiaty dla wszystkich babć.
 

Ten szczególny dzień postanowiła uczcić także Anna Lewandowska, która dodała urocze zdjęcie z babcią. Napisała pod postem też kilka słów, które dają do myślenia:

Aby Dzień Babci obchodzony był dużo częściej, niż tylko raz w roku. Wszystkiego najlepszego! Zdrowia, bo to najważniejsze. Moja babcia Jola jest cool! Love — napisała trenerka.
 

Katarzyna Zielińska również pamiętała o tym wyjątkowym święcie. Dodała wpis, który chwyta za serce.

Dzień Babci! Dzień najukochańszych, najdzielniejszych kobiet z największymi sercami na świecie! Babciu wspaniała. Mamuniu. Dzisiaj wasze święto. Ślemy kartki z chłopakami i uśmiechy. Wiemy, że dolecą dziś też do ciebie. Codziennie patrzymy w stronę błękitu — napisała poruszające słowa aktorka.
 

Złożyliście już życzenia swoim ukochanym babciom?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.