Monika Mrozowska chwali się formą po czterech ciążach. Fanki oniemiały: Cudnie i szacun

Monika Mrozowska prowadzi aktywny tryb życia, którym od czasu do czasu dzieli się z fanami. Właśnie pochwaliła się, jak wygląda jej sylwetka.

Monika Mrozowska zdobyła popularność dzięki roli Majki z "Rodziny zastępczej", jednak dziś na próżno szukać jej w nowych produkcjach. Była aktorka skupiła się na tworzeniu bloga kulinarnego, napisała kilka książek kucharski i udziela się w mediach społecznościowych. Prywatnie jest matką czwórki dzieci. Ostatnio na Instagramie ukazało się nagranie z najstarszą córką, a fani zgodnie stwierdzili, że wyglądają jak siostry. Teraz Mrozowska pochwaliła się sylwetką.

Zobacz wideo Monika Mrozowska ćwiczy jogę podczas burzy

Iga ŚwiątekIga Świątek jest milionerką, ale mieszka skromnie. Przytulny salon i duży ogród

Monika Mrozowska chwali się sylwetką

Monika Mrozowska w wolnych chwilach poświęca czas sobie. Chętnie sięga po książki, spaceruje i uprawia sporty. 42-latka szczególnie ukochała sobie jogę, której praktyką dzieli się z fanami. Na najnowszym nagraniu prezentując się w błękitnym sportowym komplecie pokazała, jak wygląda jej przykładowy trening. Z opisu mogliśmy się dowiedzieć, że jest nie tylko sposobem na utrzymanie sylwetki w dobrej formie, ale i odnalezienie balansu w życiu. 

#worklifebalance (pol. równowaga między zawodowym życiem a prywatnym) - pisała Monika Mrozowska.
 

Fani natychmiast zasypali celebrytkę komplementami. Przy okazji zażartowali z tego, że nagranie puściła w przyśpieszonym tempie i ciężko byłoby za nią nadążyć, jeśli ktoś chciałby wypróbować jej trening. 

Cudnie i szacun.
Piękności.
Pani Moniko Podziwiam! Ale ciut wolniej. Trudno nadążyć. Taki człowiek napięty na brzuchu po świętach i taki rozprężony w innych miejscach - pisali fani.

Monika Mrozowska w sierpniu tego roku opublikowała zdjęcie w bikini i podzieliła się odważnym wyznaniem. Okazuje się, że po czterech porodach miała spore zastrzeżenia dotyczące wyglądu jej brzucha i rozważała operację plastyczną. Ostatecznie z niej zrezygnowała i zaczęła naturalnie dążyć do celu małymi kroczkami. 

Monika MrozowskaMonika Mrozowska jest krytykowana za to, że ma dzieci z kilkoma mężczyznami

Więcej o: