Marcin Hakiel paraduje po ulicach w za dużym płaszczu. Jak po starszym bracie

Marcin Hakiel opublikował zdjęcie w stylowym płaszczu. Niestety, niektórzy internauci od razu wyłapali, że okrycie wierzchnie jest za duże. Spójrzcie na długość rękawów.

Marcin Hakiel jest przykładem na to, że można wyjść z trudnego rozstania obronną ręką. Tancerz po serii mocnych i szczerych wywiadów na temat rozpadu małżeństwa z Katarzyną Cichopek odnalazł szczęście u boku nowej kobiety. Pochodząca z Wielkopolski Dominika skradła serce byłego partnera prezenterki "Pytania na śniadanie". To z nią i dziećmi Cichopek spędził tegoroczną Wigilię. Teraz mężczyzna pochwalił się poświątecznym zdjęciem, na którym prezentuje zimową stylizację. Jest tylko jedno "ale".

Polecamy: Marcin Hakiel zdradził, że Katarzyna Cichopek kogoś ma! "Pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię"

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o podsłuchach swoich i Macieja Kurzajewskiego

Marcin Hakiel zaliczył modowe faux pass. Wszystko przez długość rękawów płaszcza

Marcin Hakiel potrafi świetnie się ubrać, ale tym razem nie zaszalał ze stylizacją. Powód dla modowego laika może się wydawać zupełnie prozaiczny, ale dla osoby, która kocha modę, już taki nie jest. Internauta zwrócił uwagę na beżowy płaszcz. Marcin Hakiel miał na sobie ewidentnie za duże okrycie wierzchnie, które nie prezentowało się zbytnio elegancko.

Zobacz też: Marcin Hakiel ma nową partnerkę! Spotykają się od kilku tygodni [PLOTEK EXCLUSIVE]

 

Pod postem z dwoma zdjęciami pojawiło się wiele ciepłych komentarzy, ale nie zabrakło także łyżki dziegciu. Niektórzy internauci, tak jak my, zauważyli niedopasowany płaszcz, który w zamierzeniu na pewno nie miał być okryciem w stylu oversize.

Płaszczyk ładny, ale rękawy trochę długie, pozdrawiam - napisała fanka.

Inna podpisała się pod tymi słowami.

Ten płaszcz jest za duży?

Wtedy odezwała się fanka Marcina Hakiela, która odpowiedziała na pytanie słowami:

Kup mu mniejszy.

Też uważacie, że tancerz powinien wymienić płaszcz na mniejszy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.