Święta Leo Messiego. Nagrał tańczącą żonę. Co za ruchy! "Wygrał życie"

Leo Messi święta spędzał w gronie rodzinnym. Żona piłkarza pochwaliła się w sieci zdjęciami w towarzystwie męża i synów. Hitem okazało się jednak nagranie z tańczącą Antonellą.

Leo Messi to niekwestionowana gwiazda futbolu. Podczas tegorocznego mundialu udowodnił, że nie bez powodu jest najlepiej opłacanym piłkarzem świata. Zwycięstwo Argentyny ucieszyło go tym bardziej, że zapowiedział, że były to jego ostatnie mistrzostwa. Po intensywnych tygodniach przyszedł czas na rodzinne święta. Żona piłkarza, Antonella Roccuzzo, opublikowała zdjęcia z mężem i synami. Messi natomiast nagrał ukochaną, gdy tańczyła w czerwonej sukience. Fani nie ukrywają zachwytu.

Zagraniczne WAGs na archiwalnych zdjęciachWAGs na archiwalnych zdjęciach. Jak wyglądały zanim skradły serca piłkarzy?

Zobacz wideo 6-latek zawstydził piłkarzy! Messi jest jego fanem

Święta u Leo Messiego. Uwagę zwraca tańcząca żona

Leo Messi może liczyć na wsparcie rodziny. Na finałowym meczu Francji z Argentyną na trybunach dopingowała go żona, a także dzieci. Piłkarz Antonellę poznał jeszcze jako dziecko. Pobrali się w 2009 roku i wychowują trzech synów: dziesięcioletniego Thiago, siedmioletniego Mateo i czteroletniego Ciro. Ukochana sportowca pokazała na Instagramie zdjęcia zrobione przy choince. Internauci zachwycają się piękną rodziną i zauważają podobieństwo synów do sławnego taty.

 

Leo Messi na InstaStories opublikował nagrania z tańczącą żoną. Antonella ubrana jest w krótką, czerwoną sukienkę i świetnie się rusza. Filmik z jej udziałem pojawił się na Twitterze. Fani komentują:

Wygrał życie.
Wow, wygląda pięknie!
Można tylko pozazdrościć.
Pomyśl, jesteś Messim, masz siedem Złotych Piłek, mistrzostwo świata i taką kobietę.

Anna LewandowskaLewandowscy pokazali wigilijny stół. Tak spędzali czas z najbliższymi

Więcej zdjęć rodziny Messiego znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Żona i synowie Messiego kibicowali mu na trybunach. Thiago napisał list do ojca. Te słowa chwytają za serce

Więcej o: