Roksana Węgiel ma kłopoty zdrowotne. Odwołuje koncerty. "Nie dam rady wystąpić"

Roksana Węgiel ma za sobą intensywny czas. Promowała najnowszą płytę i sporo koncertowała. Okazało się, że przez problemy zdrowotne musiała odwołać koncert w Trzebini. Wydała poruszające oświadczenie w tej sprawie i przeprosiła fanów.

Roksana Węgiel nie prowadzi życia jak typowa 17-latka. Dziewczyna jest gwiazdą muzyki rozrywkowej i od lat spełnia się na polskiej scenie muzycznej. Choć jest nastolatką, to nie może liczyć na nudę i brak obowiązków zawodowych oraz szkolnych, które stara się płynnie ze sobą łączyć. Niestety, liczba jej ostatnich zobowiązań mogła ją przytłoczyć, ponieważ wokalistka zachorowała. Roxie musiała odwołać koncert z powodów zdrowotnych. Udostępniła na Instagramie oświadczenie, w którym przeprosiła fanów.

Polecamy: Roksana Węgiel w jasnym blondzie i obcisłym gorsecie. Do "aniołka" jej daleko

Zobacz wideo Roksana Węgiel pochwaliła się nową fryzurą

Teściowe gwiazdZnani teściowie gwiazd. Andrzej Grabowski o zięciu Pawle Domagale mówił bardzo ciepło

Roksana Węgiel przez chorobę odwołała koncert. Wydała mocne oświadczenie

Piosenkarka przeprosiła fanów za niedyspozycję, która nie pozwoliła jej na wystąpienie na koncercie w  Trzebini.

Zobacz też: Kinga Rusin przywozi z Indii niezłą pamiątkę. "Za co najmniej pół miliona"

Napisała na Instagramie:

Jest mi niezmiernie przykro, ale z powodów zdrowotnych nie dam rady wystąpić na koncercie w Trzebini. Ostatnie miesiące są dla mnie bardzo intensywne, koniec trasy, zobowiązania kontraktowe, mój drugi album oraz trasy kolędowe - podkreśliła.

Roksana WęgielRoksana Węgiel Instagram / Roksana Węgiel screen

Powodem jej złego stanu zdrowia jest zapalenie krtani, które nie pozwala na zagranie koncertu na takim poziomie, na jaki by sobie życzyła wokalistka.

Absolutne niedospanie i zimowa pogoda spowodowały, że organizm odmówił już posłuszeństwa - podsumowała.

Mamy nadzieję, że wokalistka się szybko wykuruje. Życzymy Roksanie Węgiel dużo zdrowia i powrotu do formy sprzed choroby. 

Więcej o: