Przetakiewicz świętuje 55. urodziny. Pokazała archiwalne zdjęcia. W takim kolorze włosów jej nie widzieliśmy

Joanna Przetakiewicz obchodzi 55. urodziny. Z tej okazji na Instagramie podzieliła się z fanami szczególnym wpisem, do którego załączyła kilka zdjęć. Zobaczcie, jakie kadry wybrała, by uczcić ten dzień.

Joanna Przetakiewicz jeszcze niedawno z wielką starannością całkowicie oddała się przygotowaniom do świąt Bożego Narodzenia. Luksusowe świąteczne wnętrza wprost zapierały dech w piersiach. Efektem pochwaliła się w mediach społecznościowych. Teraz zdecydowała się pokazać coś zupełnie innego. Okazuje się, że celebrytka właśnie obchodzi 55. urodziny. Z tego powodu postanowiła pokazać fanom kilka niepublikowanych wcześniej ujęć.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz o książce "Pieniądze szczęście dają". "Brak pieniędzy jest gigantycznym problemem społecznym"

Joanna Przetakiewicz, Edyta Pazura Andziaks postawiła w domu kilka choinek. Przetakiewicz ma las

Joanna Przetakiewicz. Celebruje 55. urodziny

Joanna Przetakieiwcz zgromadziła całkiem niezłe grono obserwatorów na Instagramie. W związku z tym stara się być z nimi nieustannie w kontakcie. Okazuje się, że projektantka właśnie obchodzi urodziny. Z tej okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała fanom niepublikowane do tej pory ujęcia. Na Instagramie możemy zobaczyć Joannę Przetakiewicz z dziecięcych lat, jako małą dziewczynkę. Jest też ujęcie, na którym projektantka pozuje w niecodziennym platynowym blondzie. To dowód, że swego czasu celebrytka lubiła eksperymentować z wizerunkiem. Na tym nie koniec. Joanna Przetakiewicz opublikowała także kilka kadrów z profesjonalnych sesji fotograficznych, na jednym z nich towarzyszy jej dym papierosowy. Nie zabrakło również uroczych czworonogów.

 

Gwiazda podzieliła się z fanami nie tylko zdjęciami, ale i towarzyszącymi jej przemyśleniami. 

Dzisiaj są moje 55. urodziny (...). Żyjcie tak, jak kochacie i tak, jak chcecie. Bez poczucia winy, krępujących wyrzutów sumienia i strachu, że robicie za dużo dla siebie. To nie egoizm, a życiowa mądrość. Trzeba najpierw kochać i zadbać o siebie, żeby móc kochać i dbać o innych. Nie warto odkładać życia na później. Jest tu i teraz. Z ludźmi, których nie oślepia nasze światło, którym nie trzeba tłumaczyć zasad szacunku, przyjaźni i miłości. Z którymi możliwy jest szał i obłęd. Tego wam życzę i dziękuję za wszystkie wasze wspaniałe życzenia, które mi przesyłacie. Wybieram energię rozwoju, a nie braku. Miłości, a nie strachu - napisała Joanna Przetakiewicz na Instagramie. 

Joanna Przetakiewicz Świąteczne bogactwo u Joanny Przetakiewicz. Jej dom wygląda jak z amerykańskiego filmu

Taki post nie mógł pozostać bez odzewu od internautów. Fani wprost zasypali solenizantkę życzeniami. Nie szczędzili projektantce ciepłych słów. 

Najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia i miłości.
Jest pani prawdziwą ikoną, pani Joanno! Wszystkiego najlepszego!
Chyba 18. urodziny! Wszystkiego najpiękniejszego.
Asiu, spełniaj marzenia w zdrowiu, uśmiechu, otoczeniu dobrych ludzi i swoich psich przyjaciół dookoła - piszą fani w komentarzach.

Więcej zdjęć Joanny Przetakiewicz znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Więcej o: