Katarzyna Figura w figlarnym kapeluszu. Niewiele kobiet wyszłoby tak na ulicę. Aktorka zaszalała

Katarzyna Figura pokochała fantazyjne nakrycia głowy. Jej wybory konfekcyjne należą do oryginalnych, ale gustownych. Na razie jednak niewiele kobiet ma odwagę, by się nią zainspirować.

Dzisiejszy styl ubierania się Katarzyny Figury można opisać jako "sportową elegancję", doskonały wybór dla dojrzałych kobiet, które chcą prezentować się atrakcyjne i "na czasie", a jednocześnie stawiają na wygodę i bezpretensjonalność. Jest też element garderoby, który aktorka upodobała sobie szczególnie - chodzi o nakrycia głowy. Artystkę często można zobaczyć w rozmaitych kapeluszach, zarówno na ulicy, w sytuacjach zupełnie prywatnych, jak i na ściankach podczas imprez branżowych.         

Zobacz wideo Katarzyna Figura "będzie się starzeć z godnością"? "Ciężko jest uzyskać siwe włosy"

Katarzyna Figura zadaje szyku w stylizacjach uzupełnionych o kapelusz

Niewiele kobiet w Polsce nosi kapelusze, być może z obawy, że wypadną pretensjonalnie albo będą zwracać na siebie nadmierną uwagę na ulicy. Aktorka nie ma z tym problemu, wie, co z tym połączyć, by uzyskać upragniony efekt, dlatego urozmaica klasyczne kreacje nakryciami głowy. Dzięki nim nawet najbardziej zachowawcza stylizacja zmienia charakter. 

Więcej zdjęć ciekawych stylizacji Katarzyny Figury znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Katarzyna Figura nosi nie tylko klasyczne kapelusze z rondem, ale i pomysłowe czapki, zarówno te w stylu sportowym, jak i bardziej "odjazdowe" ze sztucznego futerka. 

Katarzyna FiguraKatarzyna Figura KAPiF

Ostatnio pokazała się w jeszcze bardziej intrygującym nakryciu głowy.

 

Kapelusze mają jeszcze tę zaletę, że mogą być noszone przez cały rok - słomkowe lub płócienne latem, filcowe, dzianinowe czy bawełniane w miesiącach chłodniejszych.

Jak wam się podobają modowe wybory Katarzyny Figury? Warto iść w jej ślady?

Więcej zdjęć ciekawych stylizacji Katarzyny Figury znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.